Menu
 

Aktieri Marija Bērziņa un Mārcis Maņjakovs aicina uz Mātes dienas koncertu tiešraidē

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Latvijas Nacionālā teātra aktieri Marija Bērziņa un Mārcis Maņjakovs ielūdz uz koncertu tiešraidē “Ziedi māmiņai” 10.maijā plkst. 18.00. Koncertā skanēs skaistākās dziesmas no abu mākslinieku repertuāra, kā arī pārdomas un vēlējumi.

Šobrīd koncerti un teātri nav iespējami, un neviens nezina, kad atkal varēsim pulcēties jebkādos pasākumos. Tāpēc Jaunais Muzikālais teātris piedāvā skatītājiem unikālu iespēju izbaudīt īstu koncertu ar klātbūtnes sajūtu, labu skaņu un attēlu no savām mājām un savā datorā. Koncerts iecerēts kā kopābūšanas brīdis svētku dienā visiem tiešsaistē.  Šajā svētku koncertā skatītājiem būs iespēja tiešraidē tikties ar abiem lieliskajiem māksliniekiem, komunicēt ar viņiem un dalīties ar savām emocijām.

Ideja par koncertu radās pēc nesenās Nacionālā teātra izrādes “Kerija. Retrospekcija” translācijas. Bija redzams, ka tieši Mārča un Marijas atveidotie tēli (Kerija un Herstvuds) un dziedājums izpelnījās vislielāko skatītāju atzinību un ievērību.

“Man šķiet, ka būt mammai šajā ārkārtas laikā ir varonība. Bērnam ir jāvelta simtprocentīgi laiks, plus vēl jāatrod brīdis arī pārējai ģimenei un savam darbam. Domāju, ka liela daļa mammu šajā laikā ir sagurušas, jo ir taču tik grūti atrast kādu brīdi Sev. Mēs ar Mārci vēlamies iepriecināt mammas ar kādu jauku muzikālu pārsteigumu un sagādāt viņām kādu atelpas brīdi un pateikt viņām “Paldies!” teic Ilze.

Biļetes uz koncertu (cena – 10 EUR) tiešsaistē var iegādāties, atverot linku facebook.com/events/248382149606352. Pieejas links koncerta tiešraidei tiks nosūtīts uz jūsu e-pastu. Apstiprināti grupā tiks tie, kas atsūtījuši savus vārdus. Koncerts "Facebook" slēgtajā grupā būs pieejams vienu nedēļu un skatāms atkārtoti.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.