Menu
 

Ģimenes dienā Ķekavā notiks balkonkoncerts "Garāmejot"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Ķekavas novada pašvaldība Foto - Ķekavas novada pašvaldība

Atzīmējot starptautisko Ģimenes dienu, Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs piektdien, 15. maijā, rīko balkonkoncertu “Garāmejot”, kur jaunie novada mūziķi koncertēs uz Jaunu ideju centra balkona blakus gleznainajam Ķekavas parkam. 

Balkonkoncertā būs pārsteigumi četru pusstundu garumā, un, tie, kuri dosies pastaigā, varēs noiet gar Jaunu ideju centra balkonu, kur apmēram divu metru augstumā, sociālās distancēšanās vadlīnijas ievērojot, mūziķi dalīsies ar muzikāliem sveicieniem.

Balkonkoncertā muzicēs Ķekavas novada jaunie mūziķi:
plkst. 13.30 Elīzabeta Krēģere & Valters Karlsons (oriģināldziesmas ģitāras, perkusiju un klavieru izpildījumā),
plkst. 15.00 Katrīna Milta un Elizabete Milta (kopābūšanas prieks ar dziesmām pie klavierēm),
plkst. 16.30 Raivo Mihailovs un Valters Karlsons, (oriģināldziesmas ģitārista un bundzinieka izpildījumā),
plkst. 18.00 Marta Zūdiņa (vokālas džeza noskaņas klavieru pavadījumā).

“Daudzi vārdi mainījuši nozīmi pēdējā laikā, tai skaitā arī vārds – garāmejot. Garāmejot nebūt nenozīmē, ka nav svarīgi, bet gan tas nozīmē, ka, dodoties pastaigā pa Ķekavas parku, ieraudzīsi mūs uz balkona un mājās varēsi pilnībā noklausīties mūsu muzikālo priekšnesumu. Lai gan garāmejot, bet tomēr mēs būsim klātesamībā,” pasāumu raksturo viena no balkonkoncerta rīkotājiem, Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra speciāliste Elīzabeta Krēģere.

“Ja vēlēsies piestāt, atceries par divu metru distanci un ne vairāk kā 25 cilvēku klātbūtni parkā. Taču esi drošs – koncertu raidīsim arī mūsu “Facebook” un “Instagram” tiešraidēs, lai visu vari baudīt arī no nu jau tik ērti iesēdētā dīvāna,” stāsta Elīzabeta.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.