Menu
 

Grila parkā izstādē "Riga Food 2020" paredzētas grilēšanas un čili ēšanas sacensības, grilēšanas teātra izrādes, meistarklases un degustācijas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

No 9. līdz 12. septembrim izstādi “Riga Food 2020” piepildīs kārdinoša grilēta ēdiena smarža, jo visas četras dienas Ķīpsalā darbosies Grila parks. Būs grilēšanas sacensības, grilēšanas teātra izrādes, šefpavāra Ingmara Ladiga meistarklases, degustācijas un, protams, grilu ekspozīcija. Savukārt asu izjūtu tīkotājiem – čili ēšanas sacensības.

“Riga Food 2020” Grila parkā saimniekos šarmantā aktrise Laura Atelsone, atraktīvais pasākumu vadītājs Gunārs Bītz, pieredzējušais mednieks un grilēšanas eksperts Jānis Zandbergs un “Grilētāju brālības” vadītājs Juris Titovs. Grilēšanas teātra izrādēs aktieriem pievienosies arī Dj Garjānis, jo, kā zināms, grilēšana nav tikai stāsts par gaļu! Grila parka atklāšana sāksies 9. septembrī plkst. 10.15.

Izstādes apmeklētāji, iegriežoties Grila parkā, varēs piedalīties viktorīnās un pārbaudīt savas zināšanas par grilēšanu un barbekjū, sacensties grilēšanas dueļos un degustēt grilētus produktus. Starp citu, grilēs ne tikai gaļu un dārzeņus! 9. un 10. septembrī plkst. 13.00 interesenti ir aicināti uz šefpavāra Ingmara Ladiga meistarklasēm. Vēl izstādes apmeklētāji ir aicināti gan skatīties, gan arī piedalīties Grilēšanas teātra izrādē.

11.septembris Grilēšanas parkā būs sacensību diena 16 grilēšanas entuziastu komandām, kuras mērosies spēkiem, bet tikai viena izcīnīs labākās grilētāju komandas titulu. Uzvarētājus noteiks stingra, bet godīga žūrija. Grila parks pulcēs arī aso ēdienu cienītājus, ekspertus un piparu audzētājus, jo 9., 10. un 12. septembrī notiks asas un spraigas aktivitātes – čilli ēšanas sacensības (18+). Uzvarēs drosminieks, kurš apēdīs visvairāk aso piparu. Sacensības novēros ārsts.

Izstādes ameklētāji varēs iepazīt un iegādāties daudzveidīgu grilēšanas aprīkojumu, sākot no visu veidu griliem līdz pat grila stangām. Turklāt grilu tirgotāji spēs sniegt atbildes – kāda veida grilu izvēlēties tieši jums, kādām grila īpašībām ir vērts pievērst uzmanību un kādi aksesuāri varētu būt nepieciešami.

Baltijas nozīmīgākā pārtikas izstāde “Riga Food 2020” nozares profesionāļiem sniegs drošu vidi jauniem darījumiem, bet ikvienam gardēdim piedāvās iepazīt vēl neiepazītas garšas un smelties idejas savai ēdienkartei. “Riga Food 2020” savus produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 350 uzņēmumu no 25 valstīm. Pirmo reizi izstādē būs Japānas nacionālais kopstends. Apmeklētāji varēs doties gastronomiskā ceļojumā, paviesojoties arī Latvijas, Lietuvas, Igaunijas,  Kanādas, Ukrainas, Polijas, Moldovas un Čehijas kopstendos.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.