Menu
 

Kauguru svētkos uzstāsies Intars Busulis un ukraiņu dziedātāja Jolka

  • Autors:  Apriņķis.lv
Kauguru svētkos uzstāsies Intars Busulis un ukraiņu dziedātāja Jolka Jūrmalas pilsētas pašvaldība

Jūrmalā sestdien, 1. septembrī, svinēs tradicionālos Kauguru svētkus. Ar vienīgo koncertu Latvijā Kauguru svētku vakarā uzstāsies šarmantā ukraiņu dziedātāja Jolka kopā ar mūziķu kolektīvu. Pirms tam uz skatuves kāps jūrmalnieku iemīļotais dziedātājs Intars Busulis un “Abonementa orķestris”, kurš Kauguros uzstāsies ar savu īpašo koncertprogrammu.

Svētkos uzstāsies arī hiphopa apvienība “Olas”, informēja Jūrmalas pilsētas domē. Rudens ieskaņas svētkos varēs izbaudīt arī ekstrēmu velo šovu, humoristisku “stand-up” izrādi, kā arī būs daudzveidīgas aktivitātes bērniem un jauniešiem. Svētku noslēgumā – krāšņa uguņošana. Ieeja visos pasākumos bez maksas.

Šogad Kauguru svētki sāksies plkst. 13.00 un norisināsies uz Talsu šosejas vienā no platākajām ielām Kauguros. Ģimenes ar bērniem svētku laikā iepriecinās Liepājas ceļojošais leļļu teātris “Maska” ar muzikālām teātra izrādēm “Burvju stabulīte” un “Kliņķīša piedzīvojumi”. Izrādēs būs daudz lielu un mazu jocīgu zvēru un putnu, kā arī visiem labi zināmi un arī pavisam jauni pasaku tēli.

Izklaides un izglītības centrs “Zili brīnumi” piedāvās piedalīties dažādos eksperimentos ar sauso ledu un šķidro slāpekli, kā arī citās aizraujošās aktivitātēs gan bērniem, gan pieaugušajiem. Svētkos uzstāsies arī Jūrmalas radošie kolektīvi ar teātra, dziesmu un deju priekšnesumiem, ko varēs vērot no plkst. 13.00 līdz 17.30.

Plkst. 17.30 Kauguru svētku apmeklētāji varēs vērot apvienības “Comedy Latvia” “stand-up” izrādi. Jauniešus un ekstrēmo sporta veidu cienītājus izklaidēs Baltijas valstīs labākā velo šova komanda “Greentrials”, kas apvieno spēcīgākos BMX un velo un moto triāla sportistus. Ekstrēmajā velo šovā uzstāsies BMX “freestyle”,“flatland” un velotriāla pārstāvji, kas Kaugurus pārsteigs ar diviem aizraujošiem šoviem.

Tāpat apmeklētāji varēs izmēģināt kosmonautu trenažieri, izšūpoties trīs dimensiju šūpolēs un piedalīties daudzās citās aizraujošās atrakcijās visas dienas garumā. Grafiti mākslinieks Holis (Viesturs Holenders) veidos vides objektu – grafiti sienu “Es ♡ Kauguri”. Ikviens varēs piedalīties grafiti veidošanā, tā radot unikālu mākslas darbu.

Pirms vakara koncerta uz lielās skatuves plkst. 18.30 apmeklētājus ar savu uzstāšanos priecēs jūrmalnieks Žanis Pavlovskis un Arvis Reiks no hiphopa apvienības “Olas”. Vakara koncertprogrammu plkst. 20.00 jau tradicionāli atklās dziedātājs Intars Busulis un “Abonementa orķestris”, kas svētkos atskaņos gan klausītāju jau iemīļotas, gan jaunākās dziesmas.

Pirmo reizi Kauguros uzstāsies šarmantā ukraiņu dziedātāja Jolka, kas uz skatuves kāps plkst. 21.30 kopā ar mūziķu kolektīvu 11 cilvēku sastāvā. Poproka dziedātāja Jolka izceļas ar savu harizmu, plašo balss diapazonu, kvalitatīvo un daudzveidīgo mūzikas raksturu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.