Menu
 

Latvijas labāko pavāru "Garšu cīņas" – vispirms Salaspilī, pēc tam vasaras garumā visā Latvijā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Ieskandināsim pilsētas svētku periodu ar Latvijas labāko pavāru priekšnesumiem! 28.maijā no plkst.16 līdz plkst.20 Salaspils Nacionālajā botāniskajā dārzā novada svētku ietvaros norisināsies Latvijā iemīļotu pavāru sacensības – “Garšu cīņas”. Pasākuma laikā Latvijas augstākās raudzes pavāri dalīsies savā pieredzē, sacentīsies savā starpā, vērtēs, degustēs un izaicinās viens otru, 25 minūšu laikā radot piecas lieliskas maltītes. Šis būs pirmais no piecpadsmit plānotājiem “Garšu cīņu” pasākumiem šajā vasarā.

28.maijā pasākuma atklāšanā Salaspilī piedalīsies šefpavāri Kaspars Jansons (“Kūkotava”), Ivans Šmigarevs (“Barents”),  Ina Poliščenko (“Gemoss”), Reinis Černajevs (“White house”) un Pāvels Skopa (“3 pavāru restorāns”). Turpmāk katrā pilsētā pavāru komandas sastāvs mainīsies, radot arvien interesantāku garšu cīņu iznākumu.

Salaspilī par pasākuma norisi un izklaides daļu parūpēsies radio un TV personība Māris Grigalis, kurš skatītājus izklaidēs ar interaktīvām aktivitātēm, aicinot piedalīties degustācijās, meistarklasēs, kā arī izklaidējot pasākuma apmeklētājus ar vīnziņu padomiem, pavāru stāstiem un kurioziem atgadījumiem no banketiem un dažādiem pasākumiem.

28.maijā no plkst.12 līdz 16 “Garšu cīņas” norisināsies arī Kurzemē, Kandavas svētkos. Pasākumā piedalīsies Andrejs Botikovs, Kārlis Mugins, Roberto Meloni, pavāre no Brazīlijas Vanessa Rufino un Pavāru kluba prezidente Svetlana Riškova.

Projekta radošās komandas pārstāve Inese Vīcupa norāda: “Festivāla galvenais mērķis ir iepazīstināt pasākuma apmeklētājus ar Latvijas restorānu kultūru un tiem cilvēkiem, kas to veido, kā arī popularizēt ēdienu gatavošanas mākslu visā Latvijā. Īpaši vēlamies izcelt vietējos produktus un izejvielas, tādējādi veicinot restorānu un vietējo ražotāju ciešāku sadarbību.”

Visas vasaras garumā pasākums “Garšu cīņas” norisināsies arī citās Latvijas pilsētās: 4.jūnijā Dobelē, 11.jūnijā Ikšķilē, 22.jūlijā Valmierā, 23.jūlijā Aucē, 6.augustā Ventspilī, 7.augustā Rēzeknē un citās Latvijas pilsētās.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.