Menu
 

Aicina iepazīt Buldurus jaunā orientēšanās spēles maršrutā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto no Jūrmalas arhīva Foto no Jūrmalas arhīva

Interesenti aicināti iepazīt Jūrmalai raksturīgo arhitektūru, izstaigājot jaunu orientēšanās spēles “Staigājam – izzinām Jūrmalu. Arhitektūra” maršrutu Bulduros. Skolēnu brīvlaikā spēles dalībniekus gaida īpašs pārsteigums spēles maršruta galapunktā.

Aptuveni divu stundu garais orientēšanās spēles maršruts pa Bulduriem būs interesants gan jūrmalniekiem, gan pilsētas viesiem. Spēle paredzēta skolēniem, taču patiks arī pieaugušajiem. Meklējot 25 kontrolpunktus, varēs apskatīt ievērojamus arhitektūras pieminekļus un atklāt interesantus vēstures faktus par Jūrmalu, informē Jūrmalas valstspilsētas administrācijā.

Kurā mājas daļā jūrmalnieki malkoja pēcpusdienas tēju? Kas ir raksturīgs dzelzceļa staciju arhitektūrai? Kas ir vitrāža, un kas ir mezonīns? Kādus noslēpumus glabā Lielupes autotilts? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes var atrast, izstaigājot jauno izklaidējošo un izzinošo orientēšanās spēles maršrutu Bulduros.

Spēles karte ar uzdevumiem (lejupielādei vai izdrukai) pieejama https://ej.uz/qo4a. Kartes izdruku var saņemt arī Bulduru Izstāžu namā Muižas ielā 6 vai Jūrmalas Tūrisma informācijas centrā Majoros, Lienes ielā 5, norāda valstspilsētas administrācijā.

Īpašs pārsteigums skolēnu ziemas brīvlaikā, no 27.decembra līdz 7.janvārim, – spēles dalībniekus, kuri izpildījuši visus spēles uzdevumus un pareizi atbildējuši uz visiem jautājumiem, gaida neliela pārsteiguma balva, ko var saņemt Bulduru Izstāžu namā 27. un 28.decembrī plkst. 10.00–17.00, 29. un 30.decembrī plkst. 10.00–16.00, 3.–7.janvārī plkst. 10.00–17.00.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.