Menu
 

Oktobra beigās Ķekavas novadā norisināsies Uzņēmēju dienas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Oktobra beigās Ķekavas novadā norisināsies Uzņēmēju dienas

No 29.oktobra līdz 1.novembrim jau trešo reizi norisināsies Ķekavas novada Uzņēmēju dienas, kuru ietvaros notiks gan sociālajai uzņēmējdarbībai veltīts darbnīca-seminārs, gan uzņēmēju kontaktbirža, kurā būs iespējams  satikt dažādu nozaru pārstāvjus un izveidot jaunus biznesa kontaktus. Tāpat norisināsies nu jau ikgadējais Jauniešu uzņēmīguma forums, kā arī Uzņēmēju gada balvas godināšanas ceremonija, liecina informācija novada pašvaldības mājaslapā.

Uzņēmēju dienu ietvaros 29.oktobrī no plkst. 9.00 Doles Tautas namā notiks seminārs - darbnīca “Bizness + Sociālais mērķis = Sociālā uzņēmējdarbība", kurā aicinām piedalīties esošos vai topošos uzņēmējus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī citus interesentus, kuri vēlas noskaidrot ar ko sociālā uzņēmējdarbība atšķiras no klasiska biznesa modeļa, kā kļūt par veiksmīgu sociālo uzņēmēju un kā sociālam mērķim pielāgot biznesu. Kopā ar sociālajiem uzņēmējiem būs iespējams gan attīstīt savu biznesa ideju, gan uzzināt praktiskās nianses, piemēram, par atbalsta iespējām Latvijā.

30.oktobrī notiks 4. Jauniešu Uzņēmīguma forums “Es - uzņēmīgs digitāli”. Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra organizētajā forumā piedalīsies Ķekavas novada izglītības iestāžu skolēni, kuriem būs iespēja dzirdēt iedvesmas un pieredzes stāstus no jauniešiem, kas veido video, audio vai bilžu saturu internetā, ar mērķi uzrunāt  savus vienaudžus par aktuālām un sabiedrībai nozīmīgām tēmām. Darba grupās skolēniem būs iespējams iedziļināties savu sociālo tīklu kontos, uzlabot to saturu atbilstoši savam mērķim, kā arī uzzināt kā savu profilu padarīt drošāku un privātāku.

31.oktobrī plkst. 13.30, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldību aicina uz kontaktbiržu, kurā dalībnieku iepazīšanās notiks ar “Speed networking” metodi. Kontaktbirža būs lieliska iespēja “aci pret aci” satikt 40 dažādu nozaru pārstāvjus un izveidot jaunus biznesa kontaktus, kas var noderēt gan pārdošanā, gan biznesa attīstībā, gan privātu projektu realizēšanā. Kontaktbiržas dalībnieku mērķauditorija ir mazo un vidējo uzņēmumu vadītāji/ īpašnieki, kā arī lielo uzņēmumu struktūrvienības vadītāji.

Uzņēmēju dienu noslēgumā piektdien, 1.novembrī tiks godināti Ķekavas novada veiksmīgākie uzņēmēji nominācijās “Gada darba devējs”, “Gada ražotājs”, “Gada pakalpojumu sniedzējs”, “Gada inovācija”, “Gada mājražotājs / amatnieks”, “Gada labdaris”, “Gada izaugsme” un “Iedzīvotāju simpātija”.

Uzņēmēju dienas organizē Ķekavas novada pašvaldība, kopā ar biedrību “Ķekavas novada Uzņēmēju padome”, sadarbībā ar partnerību “Daugavkrasts”, Jaunatnes Iniciatīvu centru, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, LIAA Jūrmalas biznesa inkubatoru, kā arī SEB banku.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.