Menu
 

Putnu fabrika "Ķekava" plāno ieguldīt 158 000 eiro dezinfekcijas barjerās

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Putnu gaļas ražotāja "Putnu fabrika "Ķekava"" plāno ieguldīt 158 000 eiro divu apsildāmo dezinfekcijas barjeru ierīkošanā.

Informācija Iepirkumu biroja uzraudzības mājaslapā liecina, ka investīciju projektu plānots īstenot līdz 2020.gada 30.jūnijam, piesaistot finansējumu no Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas pasākuma.

Konkursā par kopumā divu apsildāmu dezinfekcijas barjeru ierīkošanu pretendenti var iesniegt piedāvājumus līdz 29.oktobrim.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "Putnu fabrika "Ķekava"" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, bija 69,313 miljoni eiro, kas ir par 11,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa bija 2,107 miljoni eiro pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

"Putnu fabrikas "Ķekava" pamatkapitāls ir 18 928 084 eiro. "Putnu fabrikas "Ķekava" akciju kontrolpakete pieder Lietuvas holdingam "Linas Agro Group", kurā ietilpst arī "Lielzeltiņi", "Brioleks", "Cerova" un "PFK Trader".

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.