Menu
 

Konkursā uz Salaspils ūdensapgādes uzņēmuma valdes locekļa amatu pieteikušies 11 pretendenti

  • Autors:  LETA
Foto: Salaspils sporta nams Foto: Salaspils sporta nams

Salaspils novada dome izsludinātajā konkursā uz pašvaldības ūdensapgādes uzņēmuma SIA "Valgums-S" valdes locekļa amatu pieteikušies 11 pretendenti, aģentūrai LETA apliecināja pašvaldības pārstāve Lolita Balcerbule. Pēc viņas teiktā, šīs nedēļas laikā tiks pabeigta visu pretendentu izvērtēšana un nākamās nedēļas sākumā varētu būt zināms arī konkursa uzvarētājs.

Konkurss tika izsludināts pēc tam, kad līdzšinējo valdes locekli Ilgoni Igauni aizdomās par naudas pārskaitīšanu azartspēļu kompānijai oktobra vidū aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB). Īsi pēc tam Igaunis no amata tika atstādināts un Salaspils mērs Raimonds Čudars (V) solīja meklēt jaunu uzņēmuma vadību atklātā konkursā.

Kā ziņots, konkursā varēja piedalīties kandidāti, kuri nav bijuši sodīti par tīšu noziedzīgu nodarījumu neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas, kandidāti, kuriem, pamatojoties uz kriminālprocesa ietvaros pieņemtu nolēmumu, nav atņemtas tiesības veikt noteiktu vai visu veidu komercdarbību vai citu profesionālo darbību, kā arī kandidāti, kuriem nav pasludināts maksātnespējas process.

Tāpat kandidātiem bija jābūt vismaz trīs gadu pieredzei vadošā amatā ar ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu saistītā kapitālsabiedrībā, iestādē vai tās struktūrvienībā, jābūt pieredzei tādu jautājumu risināšanā, kas attiecas uz kapitālsabiedrības attīstību, personāla vadību, kā arī administratīvo un saimniecisko vadību, kā arī jāatbilst citām pašvaldības izvirzītajām prasībām.

"Valgums-S" pilnībā pieder Salaspils pašvaldībai, liecina "Firmas.lv" informācija. Tas 2018. gadā strādājis ar 1 712 432 eiro apgrozījumu un 12 937 eiro peļņu. Uzņēmuma mājaslapā norādīts, ka tā pamatdarbības mērķis ir ūdensapgādes, kanalizācijas un notekūdeņu attīrīšana un šo iekārtu ekspluatācijas nodrošināšana, un ar to saistīto tehnisko darbu un pakalpojumu izpilde.

Uzņēmuma pārziņā ir visa pašvaldībai piederošā ūdenssaimniecības infrastruktūra, kura regulāri tiek ekspluatēta, uzturēta un iespēju robežās atjaunota, tajā skaitā artēziskie urbumi un dziļurbumi, hidrofori, ūdenstorņi, bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, pārsūknēšanas stacijas, pārsūknēšanas akas, ūdens apgādes maģistrālie vadi un kanalizācijas maģistrālie vadi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.