Menu
 

Foto: "Laimas" jaunajā ražotnē Ādažos iemūrē vēstījumu nākamajām paaudzēm Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

22.janvārī Ādažos, Laimas ielā 6, pie jaunās “Laimas” ražotnes iemūrēta laika kapsula, kas sevī glabā laba vēlējumus no Latvijas Republikas zemkopības ministra Kaspara Gerharda, “Orkla” grupas un “Orkla Latvija” komandas, Ādažu novada domes, kā arī būvfirmas “Merks” pārstāvjiem.

Ar kapsulas iemūrēšanu teju noslēdzies pēdējais ražotnes būvniecības posms, lai jau šā gada otrajā pusē ēku nodotu ekspluatācijā. Kā jau ziņots iepriekš, “Orkla Latvija” šī projekta īstenošanā – jaunās “Laimas” ražotnes būvniecībā Ādažos un zīmola turpmākā attīstībā – investējusi 20 miljonus eiro. 

Pasākuma video skatiet šeit.

Latvijas Republikas zemkopības ministrs Kaspars Gerhards laika kapsulā ievietoja īpašu vēstījumu zīmola “Laima” un uzņēmuma nākotnei, kā arī daļu no konfektes “Trifele” iepakojuma, lai simbolizētu izsenu latviešu vērtību un tradīciju spēku, kā arī iezīmētu šo vērtību turpināšanas nozīmi nākotnē. Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks simboliski papildināja kapsulu ar jaunāko “Ādažu Vēstis” izdevumu, uzsverot veiksmīgo sadarbību novada un uzņēmuma starpā.

Būvfirmas “Merks” valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš uzņēmuma vārdā kapsulā ievietoja gadskārtu monētu, vēlot  veiksmi un izdošanos tālākajā “Orkla Latvija” attīstībā. “Orkla” grupas pārstāve, “Confectionery & Snacks” biznesa virziena izpilddirektore un valdes priekšsēdētāja Šanete Heuana-Fladbī kapsulā pievienoja dažādu grupas uzņēmumu konfekšu iepakojumus, simbolizējot sadarbības iespējas grupas ietvaros, kuras pavērs jaunā “Laimas” ražotne. Visbeidzot “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons laika kapsulu papildināja ar vēstījumu visa uzņēmuma vārdā, kā arī ar savu iecienītāko “Laimas” konfekti kopš bērnības – “Serenādi”.

“2020. gads ir patiesi nozīmīgs mūsu uzņēmumam, jo Latvijā mīlētākais saldumu zīmols atzīmē 150 gadu jubileju un zīmīgi šajā pat gadā durvis vērs jaunā, modernā un ilgtspējīgā “Laimas” ražotne nākamajiem gadu desmitiem. Esmu patiesi pateicīgs mūsu mērķtiecīgajai komandai, kas kopā ar būvniekiem un mūsu partneriem roku rokā strādājusi, lai šo projektu īstenotu. Šobrīd esam teju pabeiguši ēkas celtniecību, ir jāsāk sagatavošanās darbi ražošanas pārcelšanai, lai jau 2020. gada otrajā pusē mēs vērtu durvis “Laimas” jaunajai ražotnei, kas būs ievērojams pamats “Laimas” un “Orkla Latvija”, kā arī kopējai Latvijas saldumu rūpniecības tālākai attīstībai,” teica “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.