Menu
 

Stopiņu novadā ekspluatācijā nodota trešā ēka projektā "Dreilinga mājas"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustrācija - bonava.lv Ilustrācija - bonava.lv

Ekspluatācijā nodota trešā ēka topošajā vērienīgajā 16 daudzdzīvokļu māju ciematā "Dreilinga mājas". Šis ir pirmais gadījums būvniecības nozarē, kad pilnībā viss būvniecības ieceres un būvprojekta saskaņošanas process ir noritējis elektroniski.

2018.gada nogalē Stopiņu novada būvvaldē tika izsniegta Latvijā pirmā elektroniskā būvatļauja, ko saņēma vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs dzīvojamo namu segmentā "Bonava Latvija" dzīvojamo ēku būvniecībai Stopiņu novada Dreiliņos, Robežu ielā 5.

"Ekspluatācijā šo ēku esam nodevuši apmēram mēnesi ātrāk nekā bija plānots. Šī brīža apstākļos tas apliecina ne tikai mūsu mērķtiecību, bet arī Stopiņu novada pašvaldības slavējamo spēju pielāgoties apstākļiem. Esam gandarīti par pieredzi ar digitālo būvatļauju un varam apliecināt, ka iepriekš ieguldītais darbs elektroniskajā saskaņošanā ir vainagojies panākumiem, ļaujot raiti turpināt darbus arī šobrīd," izteicies "Bonava Latvija" projektu attīstības vadītājs Mārtiņš Vonda.

Kā skaidro uzņēmumā, ņemot vērā, ka par šo projektu vislielāko interesi izrāda ģimenes, no jau pabeigtajām divām ēkām šī atšķiras ar to, ka tajā ir tikai trīs un četru istabu dzīvokļi: ""Dreilinga mājas" ir īpaši piemērotas ģimenēm, jo projekta lielākā vērtība ir mierīgā atmosfēra, ko sniedz harmoniska mūsdienu piepilsētas arhitektūra, brīvā daba visapkārt un mūsdienīgi, pārdomāti dzīvokļi 62-92 kvadrātmetru platībā. Tuvumā atrodas gan bērnudārzi un skolas, gan veikali. Apkārtnes atpūtas vietas un bērnu rotaļlaukumi savstarpēji būs savienoti ar gājēju celiņu tīklu."

Līdz šim projektā "Dreilinga mājas" pabeigti 116 dzīvokļi divās “trend” mājās un 50 dzīvokļi jaunajā “comfort” mājā. Maijā gaidāmi nākamās “trend” mājas spāru svētki, to plānots pabeigt vasarā, bet vēl vienu “trend” māju – līdz gada beigām.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.