Menu
 

Jūrmalā siltumenerģijas tarifs samazināsies par 7,1%

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: pixabay.com Foto: pixabay.com

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi izmaiņas SIA "Jūrmalas siltums" siltumenerģijas tarifos. Jūrmalniekiem no 1.jūnija siltumenerģijas tarifs samazināsies par 7,1% jeb 3,88 eiro par megavatstundu (MWh) un būs 51,05 eiro par MWh bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Siltumenerģijas tarifs 51,05 eiro par MWh (bez PVN) būs spēkā līdz 2021.gada 31.janvārim. Savukārt, sākot no 2021.gada 1.februāra, tas būs vēl par 1,22 eiro par MWh zemāks – 49,83 eiro par MWh (bez PVN). Siltumenerģijas tarifi samazinājušies, pateicoties dabasgāzes un šķeldas cenas straujam kritumam, informē SPRK sabiedrisko attiecību vadītāja Baiba Jakobsone.

"Pēc jauno tarifu spēkā stāšanās starp 10 lielākajām Latvijas pilsētām Jūrmala ierindosies 2.vietā ar zemāko siltumenerģijas tarifu. Šogad, pateicoties dabasgāzes un šķeldas cenas samazinājumam, vairākās vietās Latvijā ir tendence samazināties siltumenerģijas tarifiem, tostarp arī Jūrmalā," stāsta SPRK Enerģētikas departamenta direktore Līga Kurevska.

Paziņojumu par noteiktajiem (piedāvātajiem) siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem AS "Jūrmalas siltums" iesniedza SPRK šā gada 28.aprīlī. SPRK, izvērtējot komersanta iesniegto pamatojumu, secināja, ka noteiktie (piedāvātie) tarifi ir pamatoti un atbilstoši metodikai, norāda B.Jakobsone.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.