Menu
 

Mārtiņš Pūriņš atstāj "Olainfarm" valdes locekļa amatu

  • Autors:  LETA
Foto: LETA Foto: LETA

AS "Olainfarm" padome otrdien saņēmusi iesniegumu par amata atstāšanu no līdzšinējā valdes locekļa Mārtiņa Pūriņa, kurš turpinās pildīt amata pienākumus līdz 1.augustam, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāve Ieva Lapiņa-Ennīte. Pūriņš AS "Olainfarm" valdē darbojās kopš 2019.gada 4.aprīļa.

"Olainfarm" valdē darbu turpina valdes priekšsēdētājs Jerūns Veitess un valdes locekļi Milana Beļeviča, Raimonds Terentjevs, Elena Bušberga, Signe Baldere-Sildedze un Zane Kotāne.

Jau vēstīts, ka "Olainfarm" koncerna auditētais apgrozījums 2019.gadā bija 137,219 miljoni eiro, kas ir par 10,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa pieauga 2,2 reizes un bija 23,628 miljoni eiro. Vienlaikus paša "Olainfarm" apgrozījums pērn bija 104,363 miljoni eiro, kas ir pieaugums par 12,2% salīdzinājumā ar 2018.gadu, bet kompānijas peļņa palielinājās 2,5 reizes un sasniedza 22,239 miljonus eiro.

"Olainfarm" nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. "Olainfarm" lielākais akcionārs ir "Olmafarm" (42,56%), kas vienādās daļās pieder Valērija Maligina mantiniecēm: Irinai Maliginai, Annai Emīlijai Maliginai un Nikai Saveļjevai. "Olainfarm" akcijas kotē "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.