Menu
 

"Olainfarm" meitas uzņēmumos "Tonus Elast" un "Latvijas aptieka" ievēlējusi jaunus valdes priekšsēdētājus

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto no arhīva Foto no arhīva

AS “Olainfarm” valde ir ievēlējusi meitas uzņēmuma “Tonus Elast” valdes priekšsēdētāja amatā Jevgeniju Fedjaņinu, un “Latvijas aptiekas” valdes priekšsēdētājas amatā ievēlēta līdzšinējā valdes locekle Marina Serpova, informē “Olainfarm” pārstāve Ieva Lapiņa-Ennīte.

Tāpat no SIA “Tonus Elast” valdes atsaukta Dace Mihņenoka un Dzianis Panou, savukārt SIA “Latvijas aptieka” amatu valdē atstājis Ilmārs Pajuste. AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Jerūns Veitess: “Vēlos teikt lielu paldies I.Pajustes kungam, D.Mihņenoka kundzei un Dz.Panou kungam par ieguldījumu uzņēmumu attīstībā.”

“Mūsu mērķis ir turpināt stiprināt meitas uzņēmumu “Tonus Elast” un “Latvijas aptieka” vadības komandu un virzīt “Olainfarm” grupu pretī ilgtspējīgai un stabilai attīstībai. Koncerna darbības kvalitātes dzinējspēks ir pieredzējuši eksperti ar globālu skatu. Ilgtermiņā vēlamies virzīties uz vienotu pārvaldības praksi visos grupas uzņēmums un ienest jaunu vēsmu uzņēmumu attīstībā. Attiecībā uz “Tonus Elast” mums ir ambiciozi plāni izaugsmei, nodrošinot spēcīgu komandu un mērķtiecīgi turpinot uzlabot pašreizējos rezultātus, sasniedzot jaunus noieta tirgus, tai skaitā Eiropā, Arābijas pussalā, Āzijā un Dienvidamerikā un attīstot jaunus produktus. Tāpat plānojam sasniegt jaunus klientus, izmantojot arī digitālos tirdzniecības kanālus. Arī “Latvijas aptiekai” ir stabilas pozīcijas mūsu mājas tirgū,” saka J.Veitess.

Jevgenijs Fedjaņins ir pieredzējis komercijas jomā, iepriekš ieņēmis vairākus vadošus amatus Latvijā un ārzemēs, stāsta I.Lapiņa-Ennīte. No 2016. līdz 2019.gadam darbojies komercdirektora un valdes locekļa amatā “Orkla Confectionery & Snacks Latvia”, strādājot ar tādiem Latvijā un pasaulē populārām produktu grupām kā “Laima”, “Taffel”, “Selga” un citiem. Attīstījis spēcīgas komandas vadības prasmes atbilstoši mūsdienīgiem nozares standartiem. Veiksmīgi īstenojis daudzfunkcionālus un starptautiskus projektus. Guvis nozīmīgu pieredzi arī tādās starptautiski pazīstamās kompānijās kā “Monster Energy Europe” un “Nestlé Baltics”.

Marina Serpova “Latvijas aptiekas” valdē darbojas kopš 2020.gada marta. M.Serpovai ir 18 gadu pieredze kā finanšu direktorei, kā arī uzņēmumu vadībā un finanšu pārvaldībā dažādās nozarēs gan Latvijā, gan ārvalstīs. Viņas darba pienākumos līdz šim attīstījusi prasmes komandas vadībā un motivācijas veicināšanā, finanšu un grāmatvedības jautājumos.

J.Fedjaņinam un M. Serpovai nav "Olainfarm" akciju, kā arī kapitāldaļu un amatu citos uzņēmumos, atzīmē I.Lapiņa-Ennīte.

“Tonus Elast” ražo elastīgos medicīniskos izstrādājumus, un tajā darbojas pieredzējusi komanda, 2020.gada septembrī uzņēmumam ir 25 gadi. Savukārt "Olainfarm" piederošajā aptieku tīklā "Latvijas aptieka" 2019.gadā darbojās 68 aptiekas 20 Latvijas pilsētās.

AS “Olainfarm“ nodarbojas ar medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanu. Šobrīd AS “Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm un teritorijām, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju, atgādina I.Lapiņa-Ennīte.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.