Menu
 

Aptauja: 57% uzņēmēju prognozē, ka viņu interneta veikalu apgrozījums tuvākā pusgada laikā pieaugs

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustrācija - pixabay.com Ilustrācija - pixabay.com

Latvijas digitālo ekspertu biedrības un iMarketings.lv septembrī veiktās aptaujas rezultāti rāda, ka Covid-19 pandēmijas laikā 58% interneta veikalu pieauga apgrozījums, un iespējams, ka uzņēmēju jaunā veiksmīga pieredze ietekmēja arī viņu nākotnes plānus. Tikpat daudz uzņēmēju (57%) sagaida, ka viņu interneta veikala apgrozījums tuvākā pusgada laikā pieaugs.

Tomēr ne visi aptaujātie ir tik pozitīvi noskaņoti – 14% uzņēmēju sagaida, ka apgrozījums viņu interneta veikaliem turpinās kristies tuvāko sešu mēnešu laikā. Savukārt 28% sagaida, ka apgrozījums palieks nemainīgs.

"Situācija, ko izraisījis Covid-19, skaidri parādīja e-komercijas priekšrocības. Neskatoties uz to, ka interneta veikaliem ir labākas iespējas ģenerēt naudas plūsmu jaunās realitātes laikā, tikai 6% no aptaujātiem uzņēmējiem pandēmijas laikā ieviesa interneta veikalu. Savukārt 57% respondetu neplāno atvērt interneta veikalu, jo, visdrīzāk, neredz iespēju, kā var pārdod savu produktu internetā," aptaujas rezultātus komentējis iMarketings.lv vecākais stratēģis Sergejs Volvenkins.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.