Menu
 

Jūlijā palielinājās sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī un Kauguros

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Jūlijā palielinājās sērijveida dzīvokļu cenas Jelgavā, Ogrē, Salaspilī un Kauguros, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē jūlijā palielinājās par 3%, dzīvokļu vidējai cenai sasniedzot 750 eiro par kvadrātmetru. 2021.gada pirmajos septiņos mēnešos dzīvokļu cenas Ogrē palielinājās par 14%.

Kauguros, Jūrmalā, jūlijā sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 4% un dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējā cena pakāpās līdz 724 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2021.gada sākuma dzīvokļu cenas Kauguros kopumā palielinājās par 15%.

Dzīvokļu cenas Salaspilī jūlijā palielinājās par 3%. Sērijveida dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējā cena palielinājās līdz 781 eiro par kvadrātmetru. Kopš gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī palielinājās par 12%.

Savukārt Jelgavā aizvadītajā mēnesī dzīvokļu cenas palielinājās par 1%, bet sērijveida dzīvokļu vidējā cena sasniedza 617 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2021.gada sākuma Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 14%.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.