Menu
 

Iecelta jauna "Pasažieru vilciena" padome

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto no arhīva Foto no arhīva

28.decembrī AS “Pasažieru vilciens” (PV) akcionāru sapulcē iecelta uzņēmuma jaunā padome. Darbu tajā uzsāks Kaspars Briškens, bet darbu turpinās divi tās līdzšinējie locekļi – Sandis Šteins un Inta Liepa. Jaunā padomes pilnvaras sākas ar 30.decembri, informē Satiksmes ministrijā.

Kaspars Briškens uzņēmuma padomē darbosies ar kompetenci finanšu jautājumu un audita jomā, risku vadības un iekšējās kontroles sistēmas jomā. K.Briškens šobrīd ir arī “Rail Baltica” kopuzņēmuma “RB Rail” stratēģiskās attīstības vadītājs. K.Briškena līdzšinējā pieredze saistīta ar vadošu amatu ieņemšanu “airBaltic”, Latvijas Loģistikas asociācijā, kā arī Satiksmes ministrijā un Ārlietu ministrijā. K.Briškenam ir maģistra grāds ekonomikā no Stokholmas Universitātes.

S.Šteins darbu PV padomē turpinās ar kompetenci stratēģiju izstrādēs un ieviešanas jomā. S.Šteins kopš 2016.gada ir PV padomes priekšsēdētājs. Tāpat S.Šteins šobrīd ir SIA “Kool Latvija” valdes loceklis. Līdz šim S.Šteinam bijusi pieredze vadošos amatos tirdzniecības uzņēmumos, kā SIA “Rimi Latvija”, SIA “Kurši”, “Statoil”, kā arī apdrošināšanas uzņēmumā AAS “Balta”. Viņam ir maģistra grāds ekonomikā no Latvijas Universitātes, vēsta ministrijā.

I.Liepas kompetence padomē būs saistīta ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu. Viņa PV padomē darbojas kopš 2016.gada decembra. Pašlaik viņa ir arī SIA “Clean R” Juridiskā departamenta direktore. Iepriekš I.Liepa strādājusi vadošos amatos VAS “Latvijas pasts”, Finanšu ministrijā un Satiksmes ministrijā. Viņai ir maģistra grāds tiesību zinātnē no Rīgas Juridiskās augstskolas.

Padomei pilnvaras piešķirtas uz pieciem gadiem. Jaunās PV padomes priekšsēdētāju padome no sava vidus ievēlēs nākamajā padomes sēdē janvāra sākumā, norāda ministrijā.

Jauna padome ievēlēta saistībā ar iepriekšējās pilnvaru termiņa beigām. Padomes locekļu amatu kandidātus izvērtēja komisija, kurā darbojās Pārresoru koordinācijas centra, Satiksmes ministrijas, Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrības, biedrības “Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija” un Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.