Menu
 

Līdz 29.aprīlim "SEB banka" aicina Pierīgas biznesa ideju autorus pieteikties sociālās uzņēmējdarbības grantam

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Līdz 29. aprīlim turpinās projektu pieņemšana jaunai sociālās uzņēmējdarbības grantu programmai “Augšup”, ko īsteno “SEB banka” kopā ar Mārupes, Siguldas, Ķekavas, Olaines un Ropažu novadiem ar mērķi veicināt sociālās uzņēmējdarbības attīstību Pierīgā.

Maksimālā naudas summa vienam grantam ir 8000 eiro un uz to var pretendēt gan uzņēmumi, kas jau veic vai plāno veikt sociālo uzņēmējdarbību kādā no minētajiem novadiem, gan arī vēl neīstenotu biznesa ideju autori.

Granta līdzekļus varēs izmantot esošās sociālās uzņēmējdarbības attīstīšanai, esošā biznesa sociālās ietekmes veidošanai vai arī jauna sociālā uzņēmuma izveidei, norāda  bankā. Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs gan biznesa profesionāļi, gan sociālās uzņēmējdarbības jomas un pašvaldību pārstāvji. Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks jūnijā.

“Pēdējo gadu laikā sociālais aspekts ir kļuvis par būtisku konkurētspējas faktoru – ar savu saražoto produktu vai sniegto pakalpojumu uzņēmumiem ir iespēja vienlaikus risināt kādu sociālu problēmu vai sniegt atbalstu mazāk aizsargātām sabiedrības grupām. Tā viennozīmīgi ir papildu pievienotā vērtība, kas ir saistoša ne vien pircējiem, bet arī investoriem. Vienlaikus gan jādomā ne tikai par cēlu mērķi, bet arī dzīvotspējīgu biznesa modeli, lai uzņēmums spētu patstāvīgi augt un attīstīties,” uzsver “SEB bankas” valdes loceklis Arnis Škapars.

Šobrīd Latvijā ir reģistrēti un aktīvi darbojas 200 sociālie uzņēmumi, un to skaits arvien pieaug.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.