Menu
 

Ķekavas novadā atklāta "Rimi" jaunā pagaidu noliktava Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
"Rimi Latvia" jaunās noliktavas atklāšana Ķekavas novadā. "Rimi Latvia" jaunās noliktavas atklāšana Ķekavas novadā. Publicitātes foto

"Rimi Latvia" loģistikas operāciju pārcelšana uz "VGP Latvija" jaunajām noliktavām Ķekavas novadā dod zaļo gaismu vērienīgā "Rimi" Baltijas loģistikas centra darbietilpīgākajam posmam – būvniecības darbu uzsākšanai.

Sākot ar oktobri, "Rimi Latvia" turpinās nodrošināt preču piegādi no divām noliktavām Ķekavas novadā – jaunatklātajām "VGP Latvija" telpām "Kroņos", kā arī no "Dominante park" noliktavām, kas jau šobrīd darbojas kā "Rimi" loģistikas operāciju atbalsta punkts. Tādējādi šobrīd pilnībā pabeigta pārcelšanās no Deglava ielas noliktavas, lai sāktu tās pārbūvi, informē SIA "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.Nosakot kritērijus jaunajām "VGP Latvija" noliktavas telpām, kas veidotas pēc "Rimi" pasūtījuma, īpaša vērība tika piešķirta tam, lai tās būtu labiekārtotas un piemērotas darbinieku ērtībām – pēc "Rimi Latvia" specifiskajām prasībām tikai izbūvētas modernas un labiekārtotas darba un atpūtas telpas: ēdamistaba, virtuve, atpūtas telpa, kā arī ģērbtuves ar apsildāmām grīdām. Jauno noliktavu par savu darba vietu jau drīzumā sauks vairāk nekā 540 cilvēku. Lai atvieglotu darbinieku nokļūšanu no viņu mājvietas uz jauno noliktavu, tiks organizēts transports. Tāpat noslēgts līgums par ēdināšanas pakalpojumiem, kas ļaus darbiniekiem saņemt subsidētas siltās pusdienas darba laikā, kā arī nakts maiņās, norāda D. Preisa.

“Izvēloties loģistikas telpas nākamajiem pāris gadiem, "Rimi" bija ļoti nozīmīgi atrast vietu, kurai ir ne tikai izdevīgs ģeogrāfiskais novietojums, bet arī atbilstoša un moderna vide tajā strādājošajiem darbiniekiem. Un tas šeit, Ķekavā, ir izdevies. Mums ir ļoti svarīgi, lai pārejas periods, kurā veicam apjomīgos loģistikas centra būvniecības darbus Deglava ielā, būtu iespējami sabalansēts un piemērots kā darbiniekiem, tā piegādātājiem,” stāsta "Rimi Latvia" valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.“Esam nodrošinājuši noliktavas būvniecību atbilstoši augstiem standartiem un esam gandarīti, nododot telpas "Rimi Latvia" izmantošanai. Gan SIA "VGP Latvija", gan "Rimi Latvia" savās nozarēs ir vadošie uzņēmumi, kas atbilst visiem mūsdienīga uzņēmuma kritērijiem, tāpēc likumsakarīgi mūsu sadarbība iezīmē jaunus biznesa standartus, kur būvobjekta īstenotājs un lietotājs kļūst par līdzvērtīgiem partneriem,” pauž "VGP" izpilddirektors Andrejs Konstantins.

"VGP Latvija" telpas Ķekavas novadā kļūs par mājvietu "Rimi" loģistikas operācijām līdz pat 2020. gada otrajai pusei, kad plānots pabeigt vērienīgo Deglava loģistikas centra būvniecību. Jaunais loģistikas centrs būs nozīmīgs solis uzņēmuma attīstībā, un pēc tā pabeigšanas tuvāko gadu laikā tiks radīti vairāki simti jaunu darbavietu.

Pēc "Rimi" loģistikas centra paplašināšanas esošās uzņēmuma noliktavas telpas Rīgā, A. Deglava ielā, kļūs trīs reizes lielākas, kopumā sasniedzot 69 130 kvadrātmetru. Šī projekta realizācijā plānots ieguldīt 75 miljonus eiro, vēsta D. Preisa.

Tāpat uzņēmuma pārstāve norāda: "Viens no galvenajiem ieguvumiem pēc projekta pabeigšanas būs videi draudzīgais efekts. Noliktavas izdevīgā atrašanās vieta pozitīvi ietekmēs arī apkārtējo vidi – centralizētā loģistika viena gada laikā ļaus samazināt CO2 izmešu apjomu par apmēram 1300–1400 tonnām, ietaupīt teju 500 tūkstošus litru degvielas un nobraukt par 1,35 miljoniem kilometriem mazāku attālumu.""Rimi" investīciju projekts "Baltijas valstu galvenā loģistikas centra attīstība Rīgā" ir viens no investīciju projektiem, kuriem ar valdības lēmumu, projekta realizācijas gaitā sasniedzot noteiktus kritērijus, tiks piešķirta uzņēmuma ienākuma nodokļu atlaide.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 123 piecu formātu veikali: 32 "Rimi Hyper", 29 "Rimi Super", 26 "Rimi Mini", 31 "Supernetto" un pieci "Rimi Express". "Rimi" un "Supernetto" veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās, informē D. Preisa.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.