Menu
 

VID sveic 2021.gada lielākos nodokļu maksātājus Rīgas reģionā

  • Autors:  Apriņķis.lv
SIA "Circle K Latvia" ar iegūto "Nodokļu maksātāju gada balvu 2021" lielo uzņēmumu kategorijā Rīgas reģionā. Foto - VID SIA "Circle K Latvia" ar iegūto "Nodokļu maksātāju gada balvu 2021" lielo uzņēmumu kategorijā Rīgas reģionā. Foto - VID

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ik gadu sveic Latvijas labākos nodokļu maksātājus - gudros, godīgos, ilgtspējīgos un atbildīgos uzņēmējus, kas veido Latvijas ekonomikas pamatu. Šogad lielākie nodokļu maksātāji tiek godināti jau divdesmit ceturto gadu un kā pirmos VID sveic Rīgas plānošanas reģiona nodokļu maksātājus lielo, vidējo un mazo uzņēmumu kategorijā, informē VID pārstāvji.

VID sveic uzvarētājus Rīgā un Rīgas reģionā: SIA "Circle K Latvia" ar iegūto "Nodokļu maksātāju gada balvu 2021" lielo uzņēmumu kategorijā Rīgā un Rīgas plānošanas reģionā; SIA "Neste Latvija" ar iegūto "Nodokļu maksātāju gada balvu 2021" vidējo uzņēmumu kategorijā Rīgā un Rīgas plānošanas reģionā; SIA "Lett 2000" ar iegūto "Nodokļu maksātāju gada balvu 2021" mazo uzņēmumu kategorijā Rīgā un Rīgas plānošanas reģionā.

VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme norāda: simboliski ir tas, ka šoreiz apbalvojuma pasniegšana notika nevis birojā vai kādā smalkā pasākumu zālē, bet gan degvielas uzpildes stacijā, jo tieši tur notiek īstais darba process, kas dod ienākumus gan uzņēmumam, gan arī valstij nodokļu veidā. "Šis apbalvojums ir pateicība par uzņēmuma veiktajiem maksājumiem pedagogu algām, iedzīvotāju veselības uzlabošanai, valsts aizsardzības stiprināšanai un citām ne mazāk būtiskām vajadzībām. "Circle K" ir lieliski starpnieki starp patērētājiem un VID, vienlaikus algojot lielu darbinieku skaitu un godprātīgi par viņiem veicot sociālās iemaksas," stāsta I.Jaunzeme.

Kopumā šogad VID pasniegs balvas 15 Latvijas uzņēmumiem, katrā no pieciem Latvijas reģioniem apbalvojot vienu uzņēmumu lielo, vienu - vidējo un vienu - mazo uzņēmumu kategorijā. Tuvākajā laikā balvas ceļos arī pie pārējo reģionu laureātiem, norāda VID pārstāvji.

Kā VID atzinību un pateicību par atbildīgo darbu uzņēmumi arī šogad saņem jau tradicionālo un īpaši šim apbalvojumam darināto balvu, kuras vizuālais risinājums ir iekšējās izaugsmes un dzīvības simbols, kā arī Atzinības rakstu. Balvas kontekstā koks ir izvēlēts kā sekmīgas uzņēmējdarbības un ilgtspējīgas tautsaimniecības simbols, kas iezīmē ceļu no jaunas biznesa idejas rašanās brīdim līdz tās sekmīgai īstenošanai un attīstībai, tādējādi sniedzot ieguldījumu visas valsts ekonomikā un labklājībā, skaidro VID pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.