Menu
 

Latvijas šefpavāri Mārupē atklāj "Chef’s BOX" – "restorānu tiem, kas ceļā"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Ceturtdien, klātesot Latvijā plaši pazīstamiem šefpavāriem Laurim Aleksejevam ("36.līnija"), Mārim Jansonam ("Kest"), Mārtiņam Sirmajam ("Ramen Riga"), Andrim Rūmītim ("Hercogs Garden") un Kristīnei Vīksnai ("Tower Cafe"), "Neste" degvielas uzpildes stacijā Mārupē, Upesgrīvas ielā 1, svinīgi atklāts viņu pašu kopīgi radītais līdzņemšanas restorāns – "Chef’s BOX" – restorāns tiem, kas ceļā.

Pirmo reizi Latvijā vairāki pavāri apvienojušies, lai izveidotu vietu, kur autobraucējiem un apkārtnes iedzīvotājiem ērti – pa ceļam uz darbu vai mājām – iegādāties kvalitatīvas, teju restorāna līmeņa maltītes līdzi ņemšanai vai baudīšanai uz vietas. "Chef’s BOX" ēdienkartē pieejami šo šefpavāru radīti un viņu restorānos plaši iecienīti ēdieni.

Mārupē atklātais restorāns ir pirmais Latvijā, taču pavāri neslēpj, ka mērķis ir izveidot "Chef’s BOX" restorānu ķēdi ar vairākām vietām visā Latvijā. Tuvākā gada laikā plānots atvērt vēl 2-3 līdzņemšanas restorānus "Neste" DUS tīklā Rīgā un Pierīgā. Pirmā "Chef’s BOX" restorāna izveidē investēti vairāk nekā 50 000 eiro.

""Chef’s BOX" – tas ir vienkārši labs ēdiens kastītē. Mēs testa režīmā esam iestrādājušies jau divas nedēļas, un atsauksmes no klientiem ir tieši tādas – pie mums ir garšīgs, interesants maltīšu piedāvājums un nepieredzēti sātīgs salīdzīnājumā ar citu līdzņemšanas piedāvājumu. Protams, klienti novērtē arī šāda ēdiena pieejamību gan ērtas piebraukšanas un labu cenu ziņā. Esam optimistiski, ka drīzumā šāda koncepta restorānus atvērsim citās vietās Latvijā,” stāsta "Chef’s BOX" idejas autors un īpašnieks Kaspars Gulbis.

"Chef’s BOX" darbojas katru dienu, no 7.00 līdz 20.00.Iepirkšanās restorānā ir ātra un ērta. Ēdienu izvēlēties un pasūtīt iespējams uz vietas "Neste" degvielas uzpildes stacijā vai iepriekš pasūtīt internetā www.chefsbox.lv. Piedāvājumā ir 38 dažādas pozīcijas – brokastis, zupas, sviestmaizes, vrapi, karstmaizes, salāti, pamatēdieni, deserti, aukstie un karstie bezalkoholiskie dzērieni cenu kategorijā no 2,50 līdz 6 eiro.

Piedāvājumā atrodami tādi ēdieni kā Laura Aleksejeva "36.līnija" cūkgaļas ribiņas ar kartupeļiem un BBQ mērci, Mārtiņa Sirmā "Ramen Riga" Tokijas pīles ramen zupa, Māra Jansona "KEST" vistas šnicele ar kartupeļiem, Andra Rūmīšā "Hercogs Garden" cūkgaļas gulašzupa ar kazas sieru un Kristīnes Vīksnas "Tower Cafe" Cēzara salati ar ceptu vistas fileju.

Ēdienkartē īpaši padomāts arī par veģetāriešiem, piedāvājot veģetāro ramen zupu, veģetāro vrapu vai salātus, dārzeņu lēcu plovu vai grūbu risotto, kā arī čia sēklu desertu. Katrs ēdiens tiek individuāli sagatavots aptuveni 5-10 minūšu laikā un iepakots termo izturīgos un ilgtspējīgos iepakojumos, kas ražoti no augu valsts produktiem un ir draudzīgi videi.

“Ja Covid pandēmijai vispār bija kāds pozitīvs efekts uz restorānu jomu, tad tā ir iedvesma un spars, kas virknei pavāru pavēris jaunas iespējas – jaunus restorānus reģionos, nebijušus piegādes konceptus un citus risinājumus. Man ir prieks, ka mums kopā ar citiem kolēģiem šajā laikā ir izdevies izstrādāt un palaist pirmo vairāku pavāru sadarbības projektu. "Chef’s BOX" turpmāk klientiem būs gardu maltīšu vieta, bet mums – pavāriem – koprades telpa, kur izmēģināt jaunas receptes, nebijušus risinājums un pat aicināt mūsu pulkā vēl citus pavārus!” tā komentē viens no "Chef’s BOX" idejas autoriem Lauris Aleksejevs.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.