Menu
 

"Venipak" izveido jaunu termināli Rumbulā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - venipak.com Foto - venipak.com

Starptautisko pakalpojumu piegādes kompānija “Venipak” izveidojis vēl vienu paku piegādes termināli Pierigā, lai nodrošinātu savlaicīgu, ātrāku un ērtāku paku saņemšanu klientiem. Pašreiz viens šāds terminālis darbojas Mārupē, kurā darbu no šā gada oktobra nodrošinās jauna šķirošanas līnija ar investīcijām 1,5 miljonu eiro apjomā, bet jaunais terminālis atrodas Rumbulā.

Kā skaidro uzņēmumā, līdz šim paku piegāde Rīgā tika organizēta no Mārupes, taču sastrēgumi galvaspilsētā, kas bieži veidojas uz tiltiem, būtiski apgrūtināja sūtījumu savlaicīgu piegādi. Lai to risinātu, tika pieņemts lēmums izveidot papildu paku piegādes termināli otrpus Daugavai, Rumbulā, tādējādi risinot problēmu.

“Konkurence šajā nozarē ir ļoti liela, tāpēc ir svarīgi lietot inovatīvas problēmu risināšanas metodes un mainīt standarta procesus, lai nodrošinātu klientiem augstākās kvalitātes servisu, kur piegādes laikā ātrums ir viens no galvenajiem priekšnoteikumiem,” saka “Venipak” izpilddirektors Darjus Zailsks. “Ja tiek apsolīts, ka paka 24 stundu laikā nonāks pie pircēja, tad tas arī ir jānodrošina, lai veidotu labu reputāciju un klienti būtu apmierināti.”

Viņš skaidro, ka papildu no šā gada oktobra darbu sāks jauna šķirošanas līnija Mārupē, kas varēs nodrošināt ļoti ātru paku sagatavošanu un nogādāšanu pakomātos.

Pašreiz “Venipak” ir noslēdzis 200 pakomātu tīkla izvietošanu Latvijā, kas pieejami dažādās vietās, lai ikviens varētu savus sūtījumus saņemt sev ērtā vietā.

Patlaban “Venipak” izveidojis deviņus paku termināļus Latvijā: Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Liepājā, Gulbenē, Ventspilī, Jēkabpilī un Pierīgā. Uzņēmums, sadarbojoties ar vietējām kompānijām, termināļu telpas īrē, aprīkojot tās ar nepieciešamajām iekārtām, nodrošinot 149 darba vietas.

Šā gada pirmajos sešos mēnešos, salīdzinot ar 2021. gada pirmo pusgadu, “Venipak” pieaugums Latvijā sasniedza 43%. “Venipak” apgrozījums šā gada pirmajā pusgadā sasniedza 32 miljonus eiro.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.