Menu
 

Septiņās pilsētās, tostarp Jūrmalā, gaidāmi uzņēmējdarbības semināri skolēniem

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - pixabay.com Foto - pixabay.com

Tiek uzsākts semināru cikls skolēniem un pedagogiem "Jauno uzņēmēju skola 2022", kas no 20.septembra līdz 4.oktobrim klātienē norisināsies septiņās Latvijas pilsētās: Valmierā, Liepājā, Jelgavā, Rīgā, Daugavpilī, Jūrmalā un Ventspilī. Jūrmalā pasākums gaidāms 3.oktobrī Jūrmalas Kultūras centrā, informē izglītības organizācijā “Junior Achievement Latvia” (“JA Latvia”).

Semināru laikā skolotāji un skolēni varēs uzzināt par izglītojošām uzņēmējdarbības programmām, iepazīties ar skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) veidošanas un attīstīšanas iespējām, uzzināt par jau veiksmīgi strādājošiem skolēnu mācību uzņēmumiem un uzklausīt dažādu biznesa ekspertu pieredzi. Semināru ciklu organizē “JA Latvia” kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA).

Katra semināra dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem iedvesmos esošie uzņēmēji, SMU programmas dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus, savukārt “JA Latvia” pārstāvji pastāstīs par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā. Semināru laikā saņemt konsultācijas par sava uzņēmuma darbību un attīstību varēs esošie un topošie SMU programmas dalībnieki, kā arī būs iespēja apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes radošajā darbnīcā, vēsta “JA Latvia” pārstāvji.

“Pēc neliela pārtraukuma esam atsākuši braukt pie Latvijas skolām, lai klātienē iepazīstinātu skolēnus un arī skolotājus ar skolēnu mācību uzņēmumu programmu. Šogad vērojam lielu atsaucību – klātienes vietu skaits ātri tika aizpildīts. Tas liecina, ka programma tiek atzinīgi vērtēta skolu vidū un skolēnu interese iesaistīties praktiskā uzņēmējdarbībā un apgūt uzņēmējdarbības prasmes jau skolas laikā ir liela," stāsta “JA Latvia” vadītājs Jānis Krievāns.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.