Menu
 

"Silvanols": Farmācijas speciālisti no visas pasaules augsti novērtē "Silvanola" produktus elpceļu veselībai

  • Autors:  Apriņķis.lv
"Silvanols": Farmācijas speciālisti no visas pasaules augsti novērtē "Silvanola" produktus elpceļu veselībai Foto: facebook.com/JSCOlainFarm; publicitātes

No 9. līdz 11. oktobrim Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums "Silvanols" piedalījās pasaulē lielākajā farmācijas nozares starptautiskajā izstādē "CPhI Worldwide 2018" Madridē. Īpašu speciālistu ievērību izpelnījās "GoRespiro" produktu līnija tās zinātnisko pierādījumu dēļ, informē SIA "Silvanols" sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Kauliņa.

Starptautiskajā izstādē "CPhI Worldwide 2018" Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums "Silvanols" ar esošajiem partneriem no Polijas, Grieķijas, Rumānijas, Ukrainas un Serbijas pārrunāja līdzšinējo sadarbību un produktu portfeļu attīstību, papildinot tos ar jaunajiem produktiem. Tāpat gan esošie, gan potenciālie klienti tika iepazīstināti arī ar nesen pabeigtā "GoRespiro" kapsulu (uzlabots "Astmosil", balstoties uz zinātnisku pamatojumu) klīniskā novērojuma pozitīvajiem rezultātiem. Tas radīja lielu klientu interesi par elpceļu veselības produktu līnijām, jo uztura bagātinātāju ražotāju lokā produktu novērojumus neveic bieži, savukārt Latvijā tik augstā pierādījumu līmenī tāds veikts pirmoreiz, norāda B. Kauliņa.

Izstādē "Silvanola" stends un sniegtā informācija piesaistīja apjomīga skaita valstu pārstāvju uzmanību, bet nopietnāka potenciālā sadarbība veidojās sarunās ar Portugāles, Kanādas, Dienvidāfrikas, Ungārijas un Vācijas farmācijas nozares profesionāļiem. Kopumā stenda ietvaros trīs dienu laikā "Silvanola" pārstāvji izveidoja biznesa kontaktus un uzsāka kvalitatīvas pārrunas ar teju 200 nozares kolēģu, no kuriem apmēram ar 40% veidojas perspektīva komunikācija par produktu izplatīšanu eksporta tirgos. 

Savukārt 15% sarunu biedru bija piegādātāji, no kuriem daļa ir esošie partneri, kas ir apmierināti ar sadarbību un uzmeklēja "Silvanola" stendu, lai to nostiprinātu. Apmēram 15% stenda apmeklētāju piedāvāja sadarbību mārketinga, reģistrācijas, kontraktražošanas un citos specifiskos jautājumos. Paralēli tam "Silvanols" speciālisti izstādē iepazinās ar nozares jaunākajām tendencēm izejvielu un iepakojumu piedāvājumā, aktīvi apmeklējot citus stendus un tiekoties ar saviem partneriem šai jomā, vēsta uzņēmuma pārstāve.

"CPhI Worldwide 2018" ir lielākā farmācijas izstāde pasaulē, kura šogad norisinājās 28. reizi. Aptverot visas nozares jomas, šogad izstādē piedalījās vismaz 2500 uzņēmumu, un to apmeklēja vairāk nekā 45 000 nozares speciālistu no ne mazāk kā 150 valstīm, atzīmē B. Kauliņa.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.