Menu
 

"Olainfarm" investēs 350 000 eiro veselības centra "OlainMed" rekonstrukcijā

  • Autors:  Apriņķis.lv
"Olainfarm" investēs 350 000 eiro veselības centra "OlainMed" rekonstrukcijā Publicitātes foto

Farmācijas uzņēmums “Olainfarm” ir uzsācis tai piederošā meitas uzņēmuma – veselības centra “OlainMed” – rekonstrukciju Olainē. Rekonstrukcijas darbi paredz telpu paplašināšanu un modernizēšanu, pielāgojot tās mūsdienīgas pacientu veselības aprūpes standartam. Tostarp tiks modernizēta Stomatoloģijas nodaļa ar plašu pakalpojumu klāstu, paplašināta Rehabilitācijas un fizikālās medicīnas nodaļa, kā arī izveidoti jauni kabineti ārstiem.

Kopumā “OlainMed” rekonstrukcijā tiks ieguldīti 350 tūkstoši eiro. Pateicoties tam, ka rekonstrukcijas darbi ir sadalīti pa kārtām, veselības centrs turpinās savu darbu un netiks slēgts. Būvdarbi ir uzsākti šajā nedēļā, un tos plānots pabeigt līdz 2020. gadam, informē AS “Olainfarm” sabiedrisko attiecību vadītāja Dana Hasana.

SIA “OlainMed” valdes priekšsēdētaja Viktorija Zefīrova-Tačinska stāsta, ka rekonstrukcijas rezultātā veselības centrs “OlainMed” varēs piedāvāt plašāku izmeklējumu un pakalpojumu klāstu Pierīgas reģiona iedzīvotājiem, īpašu uzmanību veltot tieši Olaines novada cilvēkiem. Pēc remontdarbu beigām savas durvis pirmajā stāvā pacientiem vērs vaļā moderna Stomatoloģijas nodaļa, kurā būs pieejami zobu ārstēšanas, protezēšanas, kā arī zobu higiēnas pakalpojumi gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Kā vēsta D. Hasana, veselības centra otrajā stāvā tiks paplašināta Rehabilitācijas un fizikālās medicīnas nodaļa, piedāvājot plaša spektra rehabilitācijas un veselības atjaunošanas pakalpojumus visām pacientu grupām, tajā skaitā sirds slimniekiem, cilvēkiem ar lieko svaru un pēc traumām, viegliem insultiem un kustību traucējumiem, gan individuāli, gan nelielās grupās. Pakāpeniski nodaļu ir plānots aprīkot arī ar modernu aparatūru, kura līdz šim bija pieejama tikai Jelgavā vai Rīgā, un ir pieradījusi savu efektivitāti pacientu rehabilitācijā. Īpaša uzmanība nākotnē tiks veltīta arī sportistu un bērnu rehabilitācijas iespējām.

Vienlaikus rekonstrukcijas darbu rezultātā ir plānots palielināt ārstu kabinetu skaitu, lai paplašinātu sniegto pakalpojumu klāstu un piesaistītu jaunus speciālistus, atzīmē “Olainfarm” pārstāve.

“Jau šobrīd, pateicoties iepriekš veiktajām investīcijām, mums izdevās piesaistīt pieredzējušo kardiologu komandu, kuri ne tikai konsultē, bet arī veic tādus sirds un asinsvadu izmeklējumus kā veloergometrija, EHO kardiogrāfija, Holtera 24 un 48 stundu sirds darbības monitorēšana. Jau tuvākā nākotnē ir plānots palaist arī 24 stundu asinsspiediena monitorēšanas pakalpojumu un atjaunot oftalmoloģijas kabineta aprīkojumu,” uzsver SIA “OlainMed” valdes priekšsēdētāja Viktorija Zefīrova-Tačinska.

Viņa piebilst, ka gada laikā “OlainMed” ir divkāršojis tajā pieejamo pakalpojumu skaitu, piedāvājot Olaines iedzīvotājiem gandrīz visu specialitāšu ārstu konsultācijas, tostarp gastroenterologa, ķirurga, neirologa, rehabilitologa, kardiologa, proktologa, oftalmologa, ginekologa un otolaringologa. Rezultātā apkalpotu pacientu skaits, salīdzinot ar 2016. gadu, ir audzis par 30%.

SIA “OlainMed” nodarbina 55 cilvēkus. Veselības centra apgrozījums 2017. gadā bija 530 tūkst. eiro. Kā informēts iepriekš, 2017. gada 21. jūlijā AS “Olainfarm” reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā kā SIA “Olaines Veselības centrs” vienīgā īpašniece, iegādājoties veselības centru Olaines pašvaldības rīkotajā izsolē. No 2018. gada janvāra veselības centra nosaukums tika mainīts uz SIA “OlainMed”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.