Menu
 

Kongresā Jūrmalā piedalīsies arī Starptautiskās Automobiļu federācijas prezidents

  • Autors:  LETA
Kongresā Jūrmalā piedalīsies arī Starptautiskās Automobiļu federācijas prezidents Publicitātes foto

Piektdien un sestdien Jūrmalā notiks Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) un biedrības "Latvijas Automobiļu federācija" (LAF) kopīgi rīkots Ziemeļeiropas zonas (NEZ) federāciju ikgadējais kongress, kurā piedalīsies arī FIA prezidents Žans Tods un ģenerālsekretārs Pīters Baiers.

Kongresā pulcēsies visu ziemeļvalstu automobiļu federāciju pārstāvji – prezidenti, ģenerālsekretāri un komisiju vadītāji –, lai kopīgi darbotos darba grupās un nospraustu tālākos mērķus un darāmos darbus, kas saistīti ar katras autosporta disciplīnas nākotni.

Kongresam pieteikušies deviņu valstu federāciju prezidenti. Tajā piedalīsies ap 90 viesu no visām ziemeļvalstīm, kā arī citām Eiropas valstīm – Zviedrijas, Dānijas, Norvēģijas, Somijas, Igaunijas, Lietuvas, Portugāles, Islandes, Šveices, Beļģijas, Vācijas, Īrijas, Nīderlandes un Latvijas. Kongress notiks viesnīcā "Baltic Beach Hotel" Jūrmalā.

Ceturtdien, dienu pirms kongresa atklāšanas, tiksies visu reģistrēto valstu federāciju vadītāji, savukārt oficiāli kongress tiks atklāts piektdien. Kongresā tiks apspriesti vairāki aktuāli jautājumi: par jauniešu piesaisti autosportam, par to, kā veicināt drošību sacensībās un uz ceļa un tamlīdzīgi. Paralēli strādās arī visu sporta veidu darba grupas, kā arī notiks iekšējie semināri par tiesnešu darbu, motoru sporta apdrošināšanu un Eiropas fondu piesaisti.

Tods iepriekšējo reizi Latvijā viesojās aprīlī, kad Rīgā norisinājās transporta drošības jautājumiem veltīta starptautiska konference "Globālā transporta drošība un drošums simtgadei".

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.