Menu
 

Oktobrī sērijveida dzīvokļu cenas augušas Kauguros, Salaspilī un Jelgavā

  • Autors:  LETA
Oktobrī sērijveida dzīvokļu cenas augušas Kauguros, Salaspilī un Jelgavā Foto: pixabay.com

Oktobrī sērijveida dzīvokļu cenas augušas Kauguros, Salaspilī un Jelgavā, bet Ogrē tās nav mainījušās, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Kauguros oktobrī sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 0,6% un dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējā cena sasniedza 567 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2018. gada sākuma dzīvokļu cenas Kauguros kopumā palielinājās par 8,4%.

Salaspilī dzīvokļu cenas oktobrī palielinājās par 0,2% un sērijveida dzīvokļu vidējā cena Salaspilī pieauga līdz 645 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2018. gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī kopumā palielinājās par 5,8%.

Jelgavā dzīvokļu cenas oktobrī palielinājās par 0,2% un sērijveida dzīvokļu vidējā cena bija 500 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2018. gada sākuma Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas pieauga par 4,3%.

Savukārt Ogrē sērijveida dzīvokļu cenas oktobrī saglabājās bez izmaiņām un dzīvokļu vidējā cena bija 594 eiro par kvadrātmetru. 2018. gadā dzīvokļu cenas kopumā Ogrē pieauga par 6,3%.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.