Menu
 

"Madara Cosmetics" produkcija šogad piegādāta uz 98 pasaules valstīm

  • Autors:  Apriņķis.lv
"Madara Cosmetics" produkcija šogad piegādāta uz 98 pasaules valstīm Foto - madaracosmetics.com

Latvijas lielākais kosmētikas ražotājs “Madara Cosmetics” šogad saņēmis pasūtījumus no 98 pasaules valstīm, tajā skaitā arī eksotiskiem gala mērķiem, kurp piegādāta Latvijā ražotā dabīgā kosmētika.

Piemēram, uzņēmums pasūtījuma piegādi uz Taivānu nodrošinājis vien trīs dienu laikā, savukārt kāds “Madara Cosmetics” produkcijas pircējs Meksikas galvaspilsētā Mehiko pasūtījumu veicis piektdienā, bet jau pirmdien no rīta plkst.7.52 parakstījies par saņemšanu, pavēstīja Mārupē reģistrētajā uzņēmumā.

Lielākais pasūtījums – 1520 eiro vērtībā – saņemts no Lielbritānijas. “Madara Cosmetics” 2018. gadā pasūtījumus saņēmis no salu valsts Atlantijas okeānā Kabovedres, no Ķīnas administratīvā reģiona Makao, no Dienvidāfrikas, Etiopijas, Šrilankas un Lielbritānijai piederošās Gērnsijas salas Lamanša jūras šaurumā.

“Loģistikas globālā attīstība un tirdzniecības pieaugums internetā nozīmē, ka prece nākamajā dienā pēc pirkuma tiks piegādāta jebkurā vietā Eiropā. Tas mums rada milzīgas iespējas, tieši tāpēc arī e-komercija ir viena no mūsu prioritātēm,” uzsver “Madara Cosmetics” valdes loceklis Uldis Iltners.

“Pasūtījumu ģeogrāfija ir ļoti plaša, un tas apliecina iespējas, ko dod kosmētikas tirdzniecības pieaugums internetā. Pēdējo gadu laikā esam daudz investējuši e-komercijā un turpināsim to darīt. Iespējams, ka nākotnē e-komercijas departaments būs lielākais mūsu uzņēmumā.”

SIA “Madara Cosmetics” dibināta 2006. gadā un kļuvusi par vienu no vadošajiem kosmētikas ražotājiem Ziemeļeiropā. Kopš 2017. gada novembra kompānijas akcijas iekļautas biržas “Nasdaq Baltic” alternatīvā tirgus “First North” sarakstā. Šogad saņēmis apbalvojumu Eiropas “Parauguzņēmums” Eiropas Parlamentā Briselē organizētajā mazo un vidējo uzņēmumu apbalvošanā “SME Star Awards 2018”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.