Menu
 

"Maxima" janvārī sāks Siguldas veikala modernizāciju

  • Autors:  Apriņķis.lv
"Maxima" janvārī sāks Siguldas veikala modernizāciju Foto - publicitātes

Uzņēmums “Maxima Latvija” janvārī plāno uzsākt apjomīgus rekonstrukcijas darbus piecos veikalos visā Latvijā, tajā skaitā Siguldā. Veikalu rekonstrukciju paredzēts veikt triju līdz piecu mēnešu laikā.

Katra veikala atjaunošanas darbi tiek rūpīgi plānoti atbilstoši konkrētās vietas pircēju paradumiem, telpu izvietojumam un veikala formātam. Veikalos tiek ieviesta virkne videi draudzīgu risinājumu, tostarp efektīvs LED apgaismojums, modernas dzesēšanas un saldēšanas iekārtas, kas darbojas bez freona un sniedz iespēju atgūt siltumu no tehnoloģiskā aukstuma iekārtām.

Tāpat veikalu telpās tiek sakārtoti inženiertīkli, veikta ēku fasādes un nepieciešamības gadījumā arī pieguļošās teritorijas labiekārtošana, sniedzot būtisku ieguldījumu pilsētvidēs.

“Iedzīvotāju iepirkšanās paradumi mainās visā Latvijā, radot nepieciešamību pēc modernas un ērtākas iepirkšanās un darba vides gan klientiem, gan darbiniekiem,” gaidāmās pārmaiņas komentējusi “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

“Veicot veikalu atjaunošanas darbus, mēs arvien vairāk domājam ne tikai par patīkamāku telpu radīšanu un pārdomātiem dizaina risinājumiem, bet arī par ēkas un iekārtu energoefektivitāti, jaunāko tehnoloģiju ieviešanu un pašapkalpošanās kasu tīkla paplašināšanu.”

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.