Menu
 

"Draugiem Group" uzņēmums "Printful" maijā pārcelsies uz jaunām telpām "Lidostas parka" teritorijā

  • Autors:  LETA
"Draugiem Group" uzņēmums "Printful" maijā pārcelsies uz jaunām telpām "Lidostas parka" teritorijā Foto - labsoflatvia.com

Informāciju tehnoloģiju (IT) uzņēmuma "Draugiem Group" meitasuzņēmums "Printful" šogad maijā pārcelsies uz jaunām telpām ražošanas telpu un biroju kompleksā "Lidostas parks", informēja "Draugiem Group" pārstāvis Jānis Palkavnieks.

Viņš norādīja, ka sākotnēji "Printful" kompleksā īrēs telpās 4331 kvadrātmetra platībā, kas ir vairāk nekā divas reizes plašākas par līdzšinējām, taču tuvāko gadu laikā "Printful" ražotnes telpu platību plānots palielināt līdz 7500 kvadrātmetriem.

Palkavnieks aģentūrai LETA arī atzīmēja, ka patlaban pārcelšanās izmaksas un nepieciešamo tehnoloģiju investīcijas nevar atklāt, jo tās vēl nav apzinātas.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka industriālo parku attīstītājs "Piche" Mārupē, netālu no lidostas "Rīga", 2019.gada pavasarī pabeigs ražošanas telpu un biroju kompleksa "Lidostas parks" būvniecību. "Piche" ir reģistrēta 2005.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2900 eiro. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir Pēteris Senkāns (99%).

Tāpat ziņots, ka 2017.gadā "Printful Latvia", kas ir ASV uzņēmuma "Printful" meitasuzņēmums, strādāja ar 2,657 miljonu eiro apgrozījumu, bet kompānijas peļņa sasniedza 796 990 eiro. Kompānija dibināta 2017.gada februārī, un tās pamatkapitāls ir 350 000 eiro. "Printful Latvia" nodrošina programmatūras risinājumu izstrādi, mārketinga, klientu atbalsta, tirgus izpētes, finanšu un arī ražošanas pakalpojumus.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.