Menu
 

Biznesa inkubatori uzņems jaunos uzņēmējus; aicina uz informatīviem pasākumiem Pierīgā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Biznesa inkubatori uzņems jaunos uzņēmējus; aicina uz informatīviem pasākumiem Pierīgā Foto: pixabay.com

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2019. gada uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām. No 2019. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām LIAA Jūrmalas Biznesa inkubatorā.

Interesenti aicināti apmeklēt “Info stundas” pasākumus 19. februārī Olainē plkst. 10.00 (pieteikšanās: https://ej.uz/infostundaolaine), 26. februārī Ķekavā plkst. 16.00 (pieteikšanās: https://ej.uz/infostundakekava) un 6. martā plkst. 10.00 un plkst. 15.00 Jūrmalā (pieteikšanās: https://ej.uz/infostundajurmala), lai vairāk uzzinātu par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai esošas uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī noskaidrotu sīkāk par uzņemšanas kārtību inkubatorā, informē LIAA Jūrmalas Biznesa inkubatora pārstāvji. Visi interesenti pirms pieteikšanās aicināti uz individuālo konsultāciju; pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālr. 62401097.

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Sešu mēnešu garumā tā sniedz dalībniekiem visu nepieciešamo savas biznesa idejas attīstīšanai – aprīkotas darba telpas, mentoru un citu uzņēmēju atbalstu, seminārus un mācības par dažādām tēmām, kas saistošas uzņēmējiem un palīdz risināt viņu biznesa izaicinājumus, kā arī vērtīgus kontaktus un dalību lielākajā jauno uzņēmēju kopienā Latvijā.

Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks var saņemt 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām un prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām u.c. Tāpat iespējams pretendēt 50% līdzfinansējumam līdz 5000 eiro aprīkojuma un izejmateriālu iegādes izmaksu segšanai. Inkubācijas programmā aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem, skaidro inkubatora pārstāvji.

Jūrmalas Biznesa inkubatorā šobrīd ir 55 dalībnieki, no tiem 33 uzņemti inkubācijas programmā un 22 testē savas idejas dzīvotspēju pirmsinkubācijas programmā. Dalībnieku vidū ir tādi uzņēmumi kā vegānu kosmētikas zīmols "Vegan Fox", ēdamās kafijas zīmols "Coffe Pixels", eksporta aģentūra "Baltic Touch", dabisku sīrupu un saldumu ražotājs "Gi Line", interaktīva sejas kustību spēle, palīgs logopēdiem darbā ar bērniem "CheeksUp", energoefektīvu moduļu māju ražotājs "Scandi Home", universāls muslis brokastu un konditorejas izstrādājumu pagatavošanai "Smalkais muslis" un citi uzņēmumi.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, koprades telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros, vēsta Jūrmalas Biznesa inkubatora pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.