Menu
 

"Elko grupas" noliktava no jūnija atradīsies "Lidostas parkā" Mārupes novadā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Publicitātes attēls Publicitātes attēls

IT produktu, sadzīves elektronikas un risinājumu izplatītājs “Elko grupa” noslēdzis līgumu ar biznesa parku attīstītāju “Piche” par 7550 kvadrātmetru lielu noliktavu telpu nomu biznesa parkā “Lidostas parks”, kas tiks atvērts šajā pavasarī Mārupes novadā. "Elko grupas" noliktava "Lidostas parka" teritorijā darbu sāks jūnijā.

Pateicoties šim darījumam, “Lidostas parks” 23 000 m2 platībā ir gandrīz nokomplektēts, atstājot pieejamas tikai ofisa telpu platības. “Lidostas parka” telpās līdzās “Elko grupai” atradīsies arī tādi uzņēmumi kā “Printful”, “Latvia MGI Tech”, “Passo International” un “Bepco”, informē SIA "Piche" pārstāvji.

“Strauji augot un attīstoties biznesa apjomiem Baltijas reģionā, pašlaik strādājam ar vairākām noliktavām dažādās vietās. Tas iekšējos procesus padara sarežģītākus, dārgākus un lēnākus. Pāreja uz modernu un kvalitatīvu noliktavu ir loģisks nākamais solis, lai uzlabotu klientu servisu un apmierinātu tuvākajos gados pieaugošā biznesa apjoma prasības,” norāda "Elko" Baltijas produktu un tirdzniecības direktors Mārtiņš Pavlovskis.

“Priecājamies, ka Latvijas veiksmīgākie un lielākie uzņēmumi izvēlas "Lidostas parku". Nepārprotami, ka apkārt esošā infrastruktūra ir liels ieguvums uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar preču vairumtirdzniecību. Tāpat jāsaka, ka īsais termiņš, kādā izdevās iznomāt parka telpas, ir apstiprinājums tam, ka spējam piedāvāt kvalitatīvas, modernas un konkurētspējīgas telpas. Lai spētu apmierināt pieaugošo pieprasījumu pēc augstas klases industriālajām telpām, šogad Mārupes teritorijā plānojam attīstīt vēl vairākus biznesa parkus ar kopējo platību līdz 75 000 m2,” komentē “Piche” valdes priekšsēdētājs Pēteris Senkāns.

AS “Elko grupa” ir dibināta 1993. gadā un pašlaik ir Baltijā lielākais IT produktu, sadzīves elektronikas un risinājumu izplatītājs Centrāleiropā un Austrumeiropā. Savus pakalpojumus uzņēmums piedāvā vairāk nekā 30 valstīs Eiropā un Centrālajā Āzijā mazumtirgotājiem, datortehnikas ražotājiem un citiem uzņēmumiem. Kompānijas apgrozījums 2017. gadā sasniedzis 1,4 miljardus eiro.

Biznesa parku attīstītājs “Piche” savā darbības laikā realizējis vairāk nekā 100 industriālos projektus un šobrīd aktīvi nodarbojas ar biznesa parku attīstīšanu Mārupes novadā, blakus lidostai, vēsta uzņēmumā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.