Menu
 

Izveidota vietne darba un privātās dzīves līdzsvara popularizēšanai

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: pixabay.com Foto: pixabay.com

Labklājības ministrija, noslēdzoties projektam “Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku”, ir izstrādājusi interaktīvu rīku – tīmekļa vietni www.darbsungimene.lv.

Tās mērķis ir veicināt darba un privātās dzīves līdzsvara popularizēšanu un ieviešanu praksē, kā arī uzlabot darba devēju izpratni par darba un privātās dzīves līdzsvara ietekmi uz darba produktivitāti, informē Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists Egils Zariņš.

“Darba devēji bieži uzskata, ka saglabāt līdzsvaru starp profesionālo un privāto dzīvi ir darbinieka pienākums. Tomēr uzņēmumu pieredze to skaidri parāda, ka, ieguldot kultūrā, kas veicina darba un privātās dzīves līdzsvaru, tiek veicināta darbinieku iesaiste un lojalitāte, tas ir nozīmīgs instruments jaunu darbinieku piesaistīšanai un esošo noturēšanai, tādējādi pozitīvi ietekmējot uzņēmuma darbības rezultātus,” uzskata labklājības ministrs Jānis Reirs.

Projekta vadītāja Iveta Baltiņa norāda, ka jaunā vietne būs noderīgs instruments gan darba devējiem, gan darba ņēmējiem, gan pašvaldībām, jo vienuviet vienkāršā saprotamā valodā būs apkopoti gan projekta rezultāti, gan uzņēmumu labās prakses piemēri un instrumenti, kurus var izmantot, lai sekmētu darba un privātās dzīves līdzsvaru.

Informācijas pieejamību elektroniski vienuviet darba devēji vairākkārt bija norādījuši kā nepieciešamo atbalstu iekļaujošas darba vides veidošanā, atzīmē E. Zariņš.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.