Menu
 

Pirmajām projekta "Dreilinga mājas" ēkām nosvinēti spāru svētki

  • Autors:  Apriņķis.lv
Publicitātes foto Publicitātes foto

Atzīmējot sarežģītāko būvdarbu noslēgumu un pēdējā būvniecības posma sākumu, nosvinēti spāru svētki pirmajām divām nekustamo īpašumu attīstītāja “Bonava Latvija” projekta “Dreilinga mājas” ēkām. Dzīvokļus šajās pirmajās mājās plānots nodot ekspluatācijā jau šī gada nogalē, informē uzņēmuma pārstāvji.

““Dreilinga māju” projekts ir līdz šim apjomīgākais un nozīmīgākais ieguldījums dzīvojamā fonda atjaunošanā gan Rīgā, gan Pierīgā. Līdz ar projekta noslēdzošo kārtu, jaunos, kvalitatīvi būvētos 700 dzīvokļos jaunas mājas būs vairāk nekā 2000 cilvēkiem. Šobrīd esam pārdevuši jau vairāk nekā 75% dzīvokļu pirmajās divās mājās un redzam, ka par savu jauno mājvietu “Dreilinga mājās” visvairāk izvēlas ģimenes ar bērniem, meklējot mūsdienīgu dzīves telpu ar izdevīgu atrašanās vietu par plašam iedzīvotāju lokam pieejamu cenu,“ stāsta projekta “Dreilinga mājas” attīstības vadītājs Mārtiņš Vonda.


No kreisās: Stopiņu novada būvvaldes vadītāja Laila Kundziņa, SIA "Bonava Latvija" valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš un projekta “Dreilinga mājas” attīstības vadītājs Mārtiņš Vonda.

“Dreilinga māju” būvniecības process noris saskaņā ar iepriekš plānoto būvniecības darbu grafiku. Pašlaik ir pabeigti pirmo divu ēku karkasa būvniecības un siltināšanas darbi un sasniegts celtņu augstākais punkts. Tuvojas noslēgumam ēkas fasādes, kā arī dzīvokļu iekšējo starpsienu izbūve. Tuvākajā laikā tiks uzsākta ēku logu un iekšējo inženiertīklu montāža, kā arī jumta seguma izbūve. Vasaras beigās pirmajās ēkās plānots uzsākt arī iekšējās apdares darbus, informē “Bonava Latvija” pārstāvji.

Veicinot sakārtotas vides attīstību Pierīgā, “Dreilinga māju” attīstīšana paredz ievērojamus labiekārtošanas darbus apkārtējā teritorijā – plašu zaļo zonējumu 7 hektāru apmērā, atpūtas vietas un drošus bērnu laukumus, kas savstarpēji būs savienoti ar gājēju celiņu tīklu. Projektam noslēdzoties, “Dreilinga māju” teritorija tiks papildināta apmēram ar 1700 kokiem un krūmiem, norāda uzņēmumā.

“Apsveicam spāru svētkos attīstītāju “Bonava Latvija”. Spāru svētki ir skaists brīdis ikvienā būvniecības procesā, kad būvprojekta ideja ir pārtapusi par reālu, taustāmu objektu un tas sāk iegūt kopskata veidolu. Jaunais projekts nenoliedzami maina arī Stopiņu novada vaibstus. Lai turpinot būvdarbus izdodas iebūvēt šajās mājās gan siltumu, gan prieku, gan laimi, lai jaunajiem Stopiņu novada iedzīvotājiem šeit būtu piepildīta un līdzsvarota dzīve,” atbalstu projektam pauž Stopiņu novada būvvaldes vadītāja Laila Kundziņa.

Kā ziņots iepriekš, jaunā projekta “Dreilinga mājas” dzīvojamie nami atradīsies Dreiliņos, teritorijā starp Lubānas un Biķernieku ielas apļveida krustojumiem (paralēli Juglas ielai). Projekta ietvaros tiks attīstītas 16 piecu stāvu dzīvojamās mājas sešās kārtās, kopumā investējot vairāk nekā 40 miljonus eiro, vēsta uzņēmumā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.