Menu
 

Jūrmalas liedagā skatāma brīvdabas tēlniecības izstāde

  • Autors:  Apriņķis.lv
Publicitātes foto Publicitātes foto

Dzintaru pludmalē vasaras nogalē skatāma retrospektīva tēlniecības projekta "Mākslas liedags. Atspulgi" izstāde, kas turpina skulpturālo objektu izstāžu tradīciju pludmalē un ir atskats uz paveikto iepriekšējos trīs gados.

Projekta "Mākslas liedags. Atspulgi" izstādē, kas Dzintaru pludmalē Turaidas ielas galā būs skatāma līdz 29. septembrim, apskatāmi tēlniecības mākslas darbi. Bronzā, misiņā, tēraudā un kokā veidotās skulptūras tiks izstādītas pludmalē, ļaujot mākslai dabīgā veidā saplūst ar vidi, padarot skulptūras pieejamas ikvienam pludmales apmeklētājam. Mākslinieciskajās kompozīcijās izmantotas arī liedaga smiltis, gliemežvāki, dzintars un citi jūrmalas vidē sastopami materiāli. Vakara krēslas stundās tēlniecības objekti ir izgaismoti, kas piešķir ekspozīcijai īpašu noskaņu, informē Jūrmalas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Inese Krieviņa.

Mākslinieki Roberts Diners, Andris Loss un Kristaps Strauts savos darbos ietver asociācijas par simbolisko cilvēka saikni ar dabas parādībām, senām tautas tradīcijām, ar dzīvnieku un augu simboliem un to mūsdienīgu interpretāciju.

Piektdien, 30. augustā, plkst. 17.00 Dzintaru pludmalē Turaidas ielas galā notiks iepazīstināšana ar brīvdabas izstādi, kā arī būs iespēja vērot mākslinieces Irinas Trumpeles ebru glezniecības uz ūdens virsmas paraugdemonstrējumu, vēsta I. Krieviņa.

Projektu īsteno biedrība “Erelde” sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.