Menu
 

Koncertprogrammā "Sievietes vārds" četru paaudžu mākslinieki izdziedās skaistākās sievietēm veltītās dziesmas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Mārtiņš Ruskis. Foto - publicitātes Mārtiņš Ruskis. Foto - publicitātes

Koncertprogramma “Sievietes vārds” ar Viktoru Lapčenoku, Gundaru Grasbergu, Daini Skuteli un Mārtiņu Ruski 11.oktobrī skanēs Alūksnes kultūras centrā, 12.oktobrīVidzemes koncertzālē “Cēsis” un 15.oktobrīVEF Kultūras pilī Rīgā.

“Ne velti ir teikts, ka visa pamatā ir vārds. Cilvēka vārds – tas ir svarīgi, jo, tāpat kā karogs kuģa mastā, tas pasaka, kas tu esi. Savas jūtas mēs pasakām nosaucot cilvēku vārdā. Un mīlestības vārds bieži vien ir sievietes vārds, un, kamēr pastāv mīlestība, par to tiek un tiks sacerētas dziesmas,” norāda koncertu rīkotāji. Gadu gaitā krātās melodijas un vārdi, dziesmas un tajās teiktā mīlestība apkopota programmā, kuras nosaukums ir “Sievietes vārds”.

Katra mīlestība ir stāsts. Koncertprogrammā “Sievietes vārds” mīlestības apliecinājuma stāstu izstāsta četri dažādu paaudžu mākslinieki, katrs nesot savas paaudzes dziesmu pieredzi – Viktors Lapčenoks, Gundars Grasbergs, Dainis Skutelis un Mārtiņš Ruskis.

Dziesmas Marijām, Anitām, Līgām, Inesēm, Ievām, Margaritām, Alisēm, Janām, Laimām, Lailām, Indrām, Gundegām, Elizabetēm un citām brīnišķīgu vārdu īpašniecēm – arī Lanai, Genovevai, Dženijai, arī senās leģendās apdziedātajai Sulamītei. Tās radījuši izcili latviešu komponisti – Raimonds Pauls, Uldis Stabulnieks, Aleksandrs Kublinskis, Alnis Zaķis, Grigorijs Zilberts un citi. Mīlestības vārdus rakstījuši brīnišķīgi dzejnieki – Imants Ziedonis, Jānis Peters, Leons Briedis, Jānis Jurkāns un citi.

Koncertā piedalās no Oranžā kora laikiem slavenais trio – Olga Stupiņa, Inta Gudovska, Anita Levša, muzikālo pavadījumu nodrošina instrumentālā grupa Jura Kristona vadībā.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” tīklā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.