Menu
 

Foto: Šefpavārs Mārtiņš Rītiņš krāšņi nosvin 70 gadu jubileju

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Matīss Markovskis Foto - Matīss Markovskis

19.oktobrī "Hanzas peronā" ar krāšņu koncertu savu 70 gadu jubileju svinēja slavenais šefpavārs Mārtiņš Rītiņš. Koncertā iegūtie līdzekļi tiks veltīti Mārtiņa fondam un rehabilitācijas centram “Dūjas”.

Pasākumu, kura vadība bija uzticēta JRT aktierim Gundaram Āboliņam un TV personībām Baibai Sipeniecei-Gavarei un Valteram Krauzem, ar saviem priekšnesumiem kuplināja operdziedātāja Inese Galante, LNO solistes Evija Martinsone un Ilona Bagele, dziedātāja un “Čikāgas piecīšu” dalībniece Lorija Vuda, Normunds Rutulis, “Jauno Jāņu Orķestris”, Aminata, Ieva Akuratere, Varis Vētra, vokālā grupa “Framest”, MC orķestris, māksliniece Elita Patmalniece, Olga Rajecka, Aigars Grāvers u.c. viesi.

Koncertā skanēja M. Rītiņa un E. Martinsones dziedātais duets no E. L. Vēbera “Operas spoka”, Raimonda Paula dziesmiņa “Mēs, jautrie pavāri” no kinofilmas “Vella kalpi”, M. Brauna dziesma “Mīla ir kā uguns” (“Mārtiņa kora” interpretācijā); speciāli uz šo pasākumu bija ieradušies gaviļnieka brāļi, un viņu apvienība “Brāļi Rītiņi” bija sagatavojuši divus priekšnesumus – Jāzepa Vītola “Uguns milna” un “Mozzarts 4 koncerto Flaunders & Son”; Jāņa Lūsēna “Dūjas himna” u.c. skaņdarbi.

Viesiem tika piedāvāts izbaudīt arī pavāru sagatavotās uzkodas, ledus šovu, Elitas Patmalnieces vadīto gleznošanas meistarklasi, bārmeņu šovu, “šokolādes sprādzienu” u.c. pārsteigumus.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.