Menu
 

Filma "Klases salidojums 2" piedzīvos pirmizrādi Latvijā un Lielbritānijā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Piektdien, 14.februārī, kinoteātros visā Latvijā pirmizrādi piedzīvos Andreja Ēķa atklātās komēdijas "Klases salidojums" otrā daļa. No 15. februāra filma tiks izrādīta arī kinoteātros Anglijā un Īrijā pavēstīja "Platforma Filma" komunikācijas konsultante Agnese Ruberte.

"Klases salidojuma" pirmo daļu kopš 2019. gada februāra kinoteātros, televīzijā un citviet bija noskatījušies vairāk nekā 400 000 skatītāju. "Skatītāju milzīgā interese par filmas pirmo daļu prasa turpinājumu,” uzskata režisors Andrejs Ēķis. “"Klases salidojums" ir stāsts par trīs vīru draudzību cauri laikam. Filmas galvenie varoņi ir tik atklāti, cik atklāts ikviens var būt ar savējiem. Kopā viņi iekuļas neiedomājamos piedzīvojumos un atbalsta viens otra trakākās idejas gan priekos, gan bēdās. Filmas otrajā daļā gaidāmi vēl atklātāki kadri, kāzas, bēres un vecpuišu balles notikumi, uz ko aicinām paskatīties ar krietnu devu ironijas."

"Klases salidojums 2"  vēsta par tās pirmajā daļā iepazītajiem trim draugiem – Nilu (Ainārs Ančevskis), Tomu (Juris Kaukulis) un Andri, ko atveido Imants Strads. Viņu dzīve ir brīnišķīga – Toms gatavojas kāzām un ir izdevis jaunu dziesmu albumu, Nils gatavojas maratonam un ir apmierināts ar dzīvi, bet Andris ir tikai viena randiņa attālumā, lai satiktu savu mūža sievieti. Puiši nolemj rīkot Tomam vecpuišu ballīti, uz ko ierodas arī viņu labs draugs Raimonds, kura lomā iejuties Gints Grāvelis.

Tomēr viss nebūt neiet tik gludi, kā plānots – Toma albums ir izrādījies neveiksmīgs, Andra randiņš izgāžas un Nils uzzina, ka viņu ir krāpusi sieva. Visam tam pa vidu draugiem ir jādodas uz bērēm, gan arī jāsarīko Toma vecpuišu balle un jāpaspēj uz Toma kāzām. Personīgās problēmas un ciešais laika nogrieznis ievilks draugus galvu reibinošos piedzīvojumos...

Filmas aktieru komandā šoreiz ir arī jaunas sejas – skatītāju iemīļotās aktrises Elza Gauja, Daiga Gaismiņa un Indra Burkovska.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.