Menu
 

Mālpils muižā filmēs jaunu detektīvseriālu "Bezvēsts pazudušās"

 • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

“Helio Media” kopā ar plašu popularitāti ieguvušās grāmatas “Bezvēsts pazudušās” autori Leldi Kovaļovu veidos jaunu tāda pat nosaukuma seriālu pēc viņas debijas romāna motīviem. Seriāla filmēšana norisināsies dažādās krāšņās Latvijas vietās, bet par filmēšanas centru izvēlēta Mālpils un tās gleznainā Mālpils muiža, kurā risināsies gandrīz visa seriāla darbība.

Kamēr aktieru atlase joprojām turpinās, seriāla galvenajās lomās apstiprināti Latvijā iemīļoti un atpazīstami aktieri  Mārtiņš Vilsons, Lelde Dreimane, Mārtiņš Kalita un Niklāvs Kurpnieks. Šobrīd notiek  seriāla uzņemšanas sagatavošanās darbi, lai pēc iespējas drīzāk sāktu filmēšanas procesu.

Seriāls “Bezvēsts pazudušās” šķetinās divu pazudušu sieviešu meklējumus kādā nomaļā Latvijas mazpilsētā, kuras iedzīvotāji glabā kādu šaušalīgu noslēpumu. Skatītājiem būs iespēja sekot līdzi filmas galvenā varoņa – policijas izmeklētāja Konstantīna centieniem rast atbildes uz to, kas noticis ar divām sievietēm, kuras pametušas savas mājas un līdz šim tā arī nav atgriezušās. Mistērija, kā šīs neizskaidrojamās pazušanas saistītas ar asins stindzinošo noslēpumu, ko glabā mazpilsētas iedzīvotāji, garantēs asas izjūtas ikvienam skatītājam.

“Mans mērķis, kā jaunai kino producentei ar darba pieredzi starptautiskajā kino tirgū, ir pierādīt, ka Latvijā ir iespējams uzņemt augstas audiovizuālās kvalitātes seriālus, kuri ir patiesi aizraujoši skatītājam. Esmu iepriecināta par to, ka “Helio Media” ir piekrituši šo romānu ekranizēt, jo kopīgi mēs varam radīt Latvijas tirgū neredzēti augstas kvalitātes daudzsēriju seriālu, uzstādot jaunu latiņu arī citiem pašmāju seriālu veidotājiem,” saka Lelde Kovaļova.

Romānu “Bezvēsts pazudušās” 2019. gada nogalē izdeva izdevniecība “Latvijas Mediji”. Neilgi pēc tam tas nonāca pārdotāko grāmatu topos, saņemot arī daudz pozitīvu atsauksmju no lasītājiem. Autore, kuras pamatnodarbošanās ir kino producēšana, atzīst, ka grāmata jau sākumā rakstīta ar mērķi to ekranizēt Latvijā vēl nepieredzētā kino kvalitātes seriālā.

2 komentāri

 • Oskars
  Oskars Ceturtdiena, 19 Marts 2020 18:29 Komentāra saite

  Kam ir vajadzīgi jūsu pastulbie seriāli!?

 • Anonims
  Anonims Ceturtdiena, 24 Septembris 2020 11:49 Komentāra saite

  Via var pieteikties filmā?

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.