Menu
 

Uz 6.jūniju pārcelts Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncerts

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Valstī  izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncerts pārcelts no 31. maija uz 6. jūniju plkst. 21.20. Koncertu varēs vērot tiešraidē televīzijā LTV1 kanālā, klausīties LR3 “Klasika”, kā arī tiešraide būs pieejama internetā portālā lsm.lv.

Kā informēja Dzintaru koncertzāles sabiedrisko attiecību speciālists Mārtiņš Pučka, Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncertā, pirmo reizi uz vienas skatuves satiksies divi Jūrmalas Goda zīmes kavalieri – pasaulē slavenākais latviešu tenors Aleksandrs Antoņenko kopā ar maestro Raimondu Paulu un Latvijas Radio bigbendu. Koncertu vadīs Ojārs Rubenis.

Žanriski krāsainajā programmā skanēs populāras Maestro sacerētas kino un teātra mūzikas tēmas, pasaules opermūzikas hiti maestro Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda atskaņojumā, bet izcilais operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko atskaņos Raimonda Paula dziesmas no leģendārā cikla “Pērļu zvejnieks” un kompozīcijas ar izcilā krievu dzejnieka Jevgeņija Jevtušenko dzeju.

“Esam mēģinājuši atrast veidu, kā ietērpt Maestro rokrakstu kopā ar džeza mūzikas skanējumu. Koncerta programma ir ļoti krāsaina un aptver daudzveidīgu žanru skatījumu. Liels prieks par Aleksandra Antoņenko klātbūtni – mums tā būs netipiska pieredze uzstāties kopā ar operdziedātāju! Viņš ir mūziķis, kas spēj izpausties ne tikai vienā nišā, un šie aranžējumi būs pielāgoti arī viņa dziedāšanas manierei,” saka Latvijas Radio bigbenda vadītājs Kārlis Vanags.

Klausītāji, kuri bija iegādājušies biļetes uz 31. maija koncertu, varēs saņemt atpakaļ naudu “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.