Menu
 

Meinarda salā koncertēs Uldis Marhilevičs, Ivo Fomins un Aija Andrejeva

  • Autors:  Apriņķis.lv
Uldis Marhilevičs. Publicitātes foto Uldis Marhilevičs. Publicitātes foto

18.jūlijā plkst.18.00 un plkst.21.00 par godu Ikšķiles 835.dzimšanas dienai pašā Daugavas vidū – uz Meinarda salas – norisināsies divi ekskluzīvi koncerti, kuros izcilā komponista Ulda Marhileviča skaistākās dziesmas izdziedās Aija Andrejeva un Ivo Fomins.

“Tas ir patiess pagodinājums – koncertēt tik romantiskā un vēsturiskā vietā! Lai kur šajos gados esmu koncertējis, uz Meinarda salas to darīšu pirmoreiz,” atzīst Uldis Marhilevičs, par koncerta repertuāru piebilstot, ka tas būs ļoti atbilstošs un piemērots šai vietai.

Kā informē organizatori, uz koncertu plkst.18.00 varēs nokļūt ar plostu, kas uz salu no Ikšķiles pludmales Meinarda piestātnes dosies plkst.16.30 un 17.30; savukārt uz koncertu plkst.21.00 – ar plostu, kas no piestātnes uz salu dosies plkst.19.30 un 20.30. Maksa par braucienu turp un atpakaļ ir iekļauta koncerta biļetes cenā. Skatītāju skaits būs ierobežots; koncertu varēs baudīt sēdvietās.


Ivo Fomins.

Svētā Meinarda sala Ikšķilē uzskatāma par vietu, no kuras pirms vairāk nekā 800 gadiem sākusies kristietības izplatība Latvijā (tolaik gan tā vēl nebija sala). 1185.gadā pirmais baltu cilšu katoļu misionārs un bīskaps Meinards kopā ar Gotlandes meistariem uzcēla pirmo mūra celtni Latvijā un Baltijā – Ikšķiles baznīcu, vēsta pasākuma rīkotāji.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.


Aija Andrejeva.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.