Menu
 

Pārcelti trīs Jūrmalas festivāla koncerti; aicina apmainīt biļetes

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: publicitātes un Kaspars Garda Foto: publicitātes un Kaspars Garda

Ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un nodrošinot visus nepieciešamos drošības pasākumus, no 22.jūlija līdz 4.augustam Dzintaru koncertzālē norisināsies sestais “Jūrmalas festivāls”.

Festivāla programmā ir notikušas izmaiņas. Ņemot vērā spēkā esošos pulcēšanās ierobežojumus, koncertos starp klausītājiem tiks nodrošināta divu metru distance, tāpēc Dzintaru koncertzāles sēdvietu izkārtojums ir mainīts, katru koncertu klātienē varēs apmeklēt līdz 500 klausītāju, norāda Dzintaru koncertzāles sabiedrisko attiecību speciālists Mārtiņš Pučka.

Klausītāji, kuri bija iegādājušies biļetes uz koncertiem “Veltījums Marisam Jansonam”, “Dzimuši Latvijā” un “Raimonds Pauls. Pasaules kino mūzika”, varēs apmainīt iepriekš iegādātās biļetes pret jaunām. Lai veiktu biļešu apmaiņu, jāzvana Dzintaru koncertzāles biļešu administratoram pa tālruni 26377077 darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00. M.Pučka arī informē, ka apmaināmo biļešu skaits ir ierobežots – 497 vietas (iepriekšējo 2100 vietā) – un biļešu apmaiņu iespējams veikt līdz šī gada 17.jūlijam. Tiem, kuriem nebūs iespējams biļetes apmainīt, nauda par biļetēm tiks atdota atpakaļ.  


Mariss Jansons.

24.jūlijā plkst. 20.30 notiks koncerts “Dzimuši Latvijā” (pārcelts no 31.jūlija), kurā būs iespēja tikties ar izciliem Latvijā dzimušiem mūziķiem, kuri ieguvuši plašu starptautisku atzinību – operdziedātāju Aleksandru Antoņenko, pianistu Reini Zariņu, vijolnieku Raimondu Ozolu, pianistiem Sergeju un Andreju Osokiniem un vijolnieci Kristīni Balanas. Viņiem uz Dzintaru koncertzāles lielās skatuves pievienosies jaunie Latvijas talanti un valsts kamerorķestris “Sinfonietta Rīga”. Koncerta diriģents – starptautiski atzītais Berlīnes Komiskās operas muzikālais vadītājs Ainārs Rubiķis.

Izrādot cieņu pasaulslavenajam latviešu diriģentam Marisam Jansonam, “Jūrmalas festivālā” 29.jūlijā plkst. 20.30 (pārcelts no 28. jūlija) izskanēs koncerts “Veltījums Marisam Jansonam”, tomēr programmā plānotas izmaiņas, norāda M.Pučka. Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra, vijolnieces Kristīnes Balanas un diriģenta Andra Pogas izpildījumā varēs baudīt Pētera Čaikovska 6.simfoniju un Maksa Bruha vijolkoncertu.

Savukārt 30.jūlijā plkst. 20.30 priecēs koncerts “Raimonds Pauls. Pasaules kino mūzika” (pārcelts no 29.jūlija), kurā maestro Raimonds Pauls kopā ar Latvijas Radio bigbendu un “Sinfonietta Rīga” stīgu grupu aicinās skaistā pastaigā pa pasaules kino mūzikas lappusēm.


Raimonds Pauls.

Festivāla programmu ir papildinājuši arī divi jauni koncerti – “Trīs Osokini” un “Aleksandrs Antoņenko un Reinis Zariņš” –, vēsta M.Pučka. Diemžēl trīs koncerti ir atcelti: “Brodvejas mūziklu zelta izlase”, “Ksenija Sidorova un Džordžs Harliono” un “Galā koncerts. Skaistākās operu ārijas”. Naudas atgūšana par iegādātajām biļetēm notiek šādi:

  • ja biļetes ir iegādātas interneta veikalā www.bilesuparadize.lv, tad nauda biļešu nominālvērtībā tiks ieskaitīta atpakaļ automātiski biļešu pircēja bankas kontā bez klienta pieprasījuma;
  • ja biļetes ir iegādātas “Biļešu paradīzes” kasē, tad naudu par iegādātajām biļetēm to nominālvērtībā var saņemt atpakaļ jebkurā “Biļešu paradīzes” kasē.

Uz visiem “Jūrmalas festivāla” koncertiem klausītājiem būs iespējams iegādāties arī tiešraides biļetes un skatīties koncertus attālināti ar interneta tiešraides starpniecību. Tos koncertstudijā vadīs mūziķis Jānis Šipkēvics. Biļetes uz “Jūrmalas festivāla” koncertiem un tiešraidēm pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv.

“Jūrmalas festivāls” šogad notiek, pateicoties Jūrmalas pilsētas atbalstam un ievērojot spēkā esošos pulcēšanās ierobežojumus, starp klausītājiem nodrošinot divu metru distanci un visus nepieciešamos drošības pasākumus, atzīmē koncertzāles pārstāvis.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.