Menu
 

Otro reizi izskanēs Latvijas operzvaigžņu koncerts – veltījums Andrejam Žagaram

  • Autors:  Apriņķis.lv
Liene Kinča. Foto - publicitātes Liene Kinča. Foto - publicitātes

10.oktobrī plkst.18.00 “Andreja Žagara kultūras attīstības fonds” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un koncertzāli “Cēsīs” rīko koncertu “Antoņenko, Kinča, Švēde un LNSO. Draugi – Andrejam Žagaram”. Koncertā piedalīsies Latvijas opermūzikas zvaigznes – soprāns Liene Kinča, tenors Aleksandrs Antoņenko, mecosoprāns Zanda Švēde un jaunais, daudzsološais baritons Rinalds Kandalincevs, kā arī Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris temperamentīgā itāļu maestro Sesto Kvatrīni vadībā.

Kā informēja rīkotāji, koncertā skanēs Riharda Vāgnera, Džuzepes Verdi, Pētera Čaikovska, Kamila Sensānsa un citu komponistu mūzika.

 “Andreja Žagara fonda rīkotais koncerts jau atkal notiks Cēsīs, un mēs ceram, ka tā kļūs par skaistu tradīciju Andreja bērnības un jaunības pilsētā. Andreja Žagara dzīves saturs bija augstvērtīga, iedvesmojoša māksla un izglītoti, apgaroti cilvēki, tādēļ mēs uzskatām par savu pienākumu šīs vērtības vairot un daudzināt,” norāda Andreja Žagara kultūras atbalsta un attīstības fonda pārstāvis Artūrs Maskats.

Par savas darbības moto Andrejs Žagars (1958 – 2019) vienmēr ir izvirzījis tiekšanos uz augstāko mērķu sasniegšanu un atbalstu izcilībām – tas raksturo gan viņa ilggadīgo darbu operas direktora amatā, kura laikā Latvijas Nacionālā opera nokļuva Eiropas un pasaules operteātru apritē, gan arī strādājot paša dibinātajā fondā, kam pateicoties, Latvijas publika varēja iepazīt tādu pasaules slavu ieguvušu mākslinieku kā Roberta Vilsona un Mihaila Barišņikova izrādes, un Andra Nelsona vadītā Leipcigas “Gewandhaus” orķestra koncertus.

Biļetes uz koncertu nopērkamas koncertzāles “Cēsis” kasē, kā arī “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.