Menu
 

Zemessardzes orķestris un reperis R.2.R.S. publicē video dziesmai "Mūsu zeme"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Zemessardzes orķestris un reperis R.2.R.S. izdod singlu un publicē video dziesmai “Mūsu zeme”, kas veltīts Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienai. Dziesmas mūziku radījusi komponiste, Zemessardzes orķestra mūziķe Inga Meijere, bet teksta autori ir Artūrs Strēlnieks un Jānis Vēbersts.

Dziesmu ieskaņojuši solisti – dziedātāja, Zemessardzes orķestra mūziķe Luīze Krasta un repa mākslinieks Artūrs Strēlnieks ar skatuves vārdu R.2.R.S., kurš ikdienā ir Militārās policijas karavīrs. Pavadījumu ieskaņojuši Zemessardzes orķestris Nacionālo bruņoto spēku Galvenā diriģenta un Zemessardzes orķestra priekšnieka kapteiņa Anda Kareļa vadībā, kā arī Zemessardzes koris “Stars” vecākā zemessarga Ārija Šķepasta vadībā.

Video klipa epizodēs piedalījušies arī Militārās policijas Specializēto militāro policistu rotas karavīri, Nacionālo bruņoto spēku Godasardzes rotas karavīri, Nacionālās aizsardzības akadēmijas deju kopas “Bramaņi” dejotāji Taigas Ludboržas vadībā.

Komponiste un dziesmas ieraksta producente Inga Meijere atklāj, ka “dziesmu kopā ar R.2.R.S. radīt bija ļoti viegli, jo mums bija kopīgs mērķis – izcelt latviešu pašlepnumu, pašvērtību un ideju, ka mēs visi kopā varam un esam spējīgi sasniegt lielus panākumus. Man arī liels prieks par Zemessardzes orķestra komandas darbu video klipa veidošanā, kur ikviens iesaistītais pierādīja, ka dara to no sirds.”

Dziesmas video tapis sadarbībā ar Latvijas Radio, Rīgas Doma baznīcas draudzi un Aizsardzības ministriju.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.