Menu
 

Gaidāmi Katrīnas Gupalo tiešsaistes koncerti Latvijā un ASV

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto – Jānis Romanovskis, Jānis Škapars Foto – Jānis Romanovskis, Jānis Škapars

Marta sākumā notiks divi dziedātājas un pianistes Katrīnas Gupalo tiešsaistes koncerti Latvijas un ASV skatītājiem, informē Katrīnas Gupalo menedžere Daiga Bināne.

"Tā pat kā mēs visi, es neprātīgi gaidu, kad atgriezīsies reālā koncertdzīve. Bet tikmēr, kamēr to gaidām, vēlos nezaudēt saikni ar pasauli un maniem mīļajiem klausītājiem. Abi šie video koncerti tiek veidoti ar īpašu rūpību, lai dāvātu skatītājiem ne tikai audiālu, bet arī vizuālu baudu – divas fantastiskas komandas strādā pie patiešām ārkārtīgi skaistu video radīšanas jau vairākas nedēļas," atklāj Katrīna Gupalo. "Aicinu visus manus draugus mūzikā tepat Latvijā un arī tur, aiz okeāna, pievienoties kādā no koncertiem, lai kaut uz īsu mirkli aizmirstu par realitāti."

Svētdien, 7.martā, plkst. 23.00 (4 pm (EST)) notiks latviešu kultūras biedrības "Tilts" pirmais virtuālais mūzikas un mākslas sērijas "Kultūras tilts" pasākums "Tikšanās mūzikā un sarunā ar latviešu dziedātāju un pianisti Katrīnu Gupalo", uz kuru īpaši aicināti visi ASV un Kanādā dzīvojošie latvieši, kā arī citi interesenti, vēsta D.Bināne.

Pasākuma laikā skatītājiem būs iespēja redzēt gan Katrīnas Gupalo izpildītās Imanta Kalniņa dziesmas latviešu un angļu valodā mākslinieciskajos Ronalda Mežmača video, gan talantīgās dejotājas un horeogrāfes Gabijas Bīriņas horeogrāfijas, kā arī abu mākslinieču sarunas ar autoru, tulkotāju, bijušo Latvijas vēstnieku ASV Ojāru Ēriku Kalniņu un "Tilta" priekšsēdētāju Daci Aperāni. Sarunas vadītāja – "Tilta" valdes locekle Iveta Grava.

"Mūzikas un mākslas sēriju "Kultūras tilts" šogad organizējam pirmo reizi. Priecājos, ka to ievadīs ļoti spilgtā un aizraujošā latviešu dziedātāja, komponiste un pianiste Katrīna Gupalo ar skaistajām Imanta Kalniņa dziesmām. Ceru, ka "Kultūras tilta" pasākumi sniegs klausītājiem jaunus ieskatus latviešu kultūras daudzveidībā un nozīmē mūsdienās," stāsta Dace Aperāne.

Pasākums notiks tiešsaistes platformā "Zoom", piekļuves saite atrodama "Tilta" tīmekļvietnē.


Ojārs Ēriks Kalniņš un Katrīna Gupalo.

Savukārt 8.martā plkst. 19.30 tiešraidē no Ropažu Kultūras un izglītības centra būs skatāms Katrīnas Gupalo solokoncerts "7 skumjas zvaigznes". Tajā izskanēs klausītāju jau iemīļotas un arī mazāk zināmas Imanta Kalniņa dziesmas, kā arī Katrīnas Gupalo pašas radītā mūzika no dziedātājas debijas albuma "Gentle & Done" un pavisam nesen tapušas dziesmas, kas savā veidā mijiedarbosies un sarunāsies ar Imanta Kalniņa kompozīcijām. Gaidāms arī īpašs pirmatskaņojums, norāda D.Bināne.

"Mums ir patiesi liels prieks uzņemt Katrīnu Gupalo Ropažos. Viņa ir ļoti talantīga mūziķe, un es nevaru sagaidīt, kad noskanēs pirmais akords uz flīģeļa un mēs dosimies muzikālā ceļojumā kopā. Šo koncertu veltām gan saviem novadniekiem, gan arī visai Latvijai kā sveicienu sieviešu dienā – 8.martā. Lai mums izdodas vairot labus darbus un skaistas kopā būšanas attālināti, līdz varēsim baudīt kultūru aci pret aci," novēl Ropažu Kultūras un izglītības centra pārstāve Katrīna Ķeķe.

Tiešraide bez maksas būs skatāma Ropažu Kultūras un izglītības centra un "Katrina Gupalo Music" kontos "Facebook".

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.