Menu
 

Šovasar izskanēs četri dažādi koncerti pie četrām Saulkrastu upēm

  • Autors:  Apriņķis.lv
Grupa "Ezeri". Foto - www.facebook.com/lostinezeri Grupa "Ezeri". Foto - www.facebook.com/lostinezeri

Saulkrastos šovasar izskanēs četri dažāda rakstura koncerti pie četrām Saulkrastu upēm. Atšķirīgi, gluži kā upes – Pēterupe, Inčupe, Aģe un Ķīšupe – katrs ar savu raksturu, straujumu un skaņas plūdumu, taču ar vienu kopzīmi – izskanam saulrietā un pie upes ietekas jūrā.

Ieklausoties dabā un mēģinot atklāt tās noslēpumus harmoniskā skaņas plūdumā, upes raksturu izcels un paspilgtinās Latvijā zināmu mūziķu žanriski daudzpusīgais skanējums, informē Saulkrastu Kultūras centra vadītāja Arta Skudrēna.

15.jūlijā plkst. 20.30 pie Pēterupes ietekas jūrā uzstāsies Asnate Rancāne un Staņislavs Judins. 29.jūlijā plkst. 20.30 pie Ķīšupes ietekas jūrā uzstāsies grupa “Ezeri”. 12.augustā plkst. 20.30 pie Aģes ietekas jūrā izskanēs mūsdienu lībiešu dzeja kamermūzikā “Kuolm randõ/Trīs krasti”. Cikla noslēgumā 26.augustā plkst. 20.30 pie Inčupes ietekas jūrā uzstāsies apvienība “Tehnikums un Ozols”.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, koncertus drīkstēs apmeklēt:

  • personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 un kurām ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas vai trīs nedēļas pēc saņemtas pirmās ražotāja “AstraZeneca” vakcīnas, kā arī tie skatītāji, kuri ir pārslimojuši Covid-19 pēdējo sešu mēnešu laikā (pie ieejas būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts);
  • ar negatīvu Covid-19 testu (pie ieejas būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts);
  • bērni līdz 12 gadu vecumam, neveicot testu un neuzrādot vakcinācijas sertifikātu.

A.Skudrēna atzīmē, ka pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts, kuru iespējams iegūt vietnē www.covid19sertifikats.lv, un personalizēta biļete. Visām biļetēm jābūt personalizētām, tādēļ, iegādājoties vairākas biļetes, obligāti jānorāda katra apmeklētāja vārds un uzvārds, kā arī kontaktinformācija. Biļetes var iegādāties kultūras namā “Zvejniekciems” un ekase.lv.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.