Menu
 

Grupa "Eolika" ieraksta jaunu dziesmu un dodas 40 gadu jubilejas koncerttūrē, kas sāksies Saulkrastos

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Ronalds Šulcs Foto - Ronalds Šulcs

7.augustā ar vērienīgu koncertu Saulkrastu estrādē leģendārā grupa “Eolika” ieskandinās savu 40 gadu jubilejai veltīto koncerttūri. Gan šajā koncertā, gan koncerttūres turpinājumā koncertos, kas notiks Saldū, Alūksnē, Ikšķilē, Rēzeknē, Cēsīs un Dzintaru koncertzālē, uz skatuves kāps lieliskais četrinieks – Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Dainis Dobelnieks un Viktors Zemgals – un skanēs grupas populārākās dziesmas.

Par godu jubilejas koncerttūrei un leģendārajam kvartetam tapusi un ierakstīta jauna dziesma “Atkal esam mēs kopā” (Borisa Rezņika mūzika, Valda Pavlovska teksts). “Pēdējos gados jau reti rakstu jaunas dziesmas, bet šoreiz par godu tam, ka dodamies tūrē un visi joprojām esam kopā, uzrakstīju dziesmu,” saka komponists un grupas dibinātājs Boriss Rezņiks, kurš arī pats plāno piedalīties visos jubilejas koncerttūres koncertos. “Tie ir mani zelta gadi, mani skaistākie gadi, un patiesībā “Eolika” ir puse mana mūža, pat nerēķinot skaitliski. Tie ir bijuši neskaitāmi koncerti un koncertbraucieni, un esmu ļoti priecīgs un gandarīts, ka šī mūzika un dziesmas cilvēkiem patīk joprojām.”

Dziedātāja Olga Rajecka uzsver: “Esam pateicīgi visiem faniem, kas bijuši kopā ar mums šos 40 gadus. Esam pateicīgi par to, ka joprojām visi četri esam kopā un koncertējam un ka mums ir izdevies jūs iepriecināt ar savām dziesmām. Un, protams, Borisam Rezņikam, kurš arī piedalīsies mūsu jubilejas koncertos.”

Jubilejas koncertos piedalīsies grupa “Eolika”, saksofonista Zinta Žvarta vadītais pūtēju ansamblis un instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā. Turklāt, kā atklāj jubilāri, skanēs ne tikai grupas populārākās dziesmas, bet arī daudzi mazāk pazīstami skaņdarbi no grupas pastāvēšanas laikā tapušajām koncertprogrammām.

Populārais kvartets, kurā joprojām muzicē Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Viktors Zemgals un Dainis Dobelnieks, tika dibināts 1980.gada vasarā. Savas pastāvēšanas laikā kvartets “Eolika” sniedzis vairāk nekā 4000 koncertu, un to droši var dēvēt par vienu no latviešu estrādes mūzikas simboliem.

Grupas jubilejas koncerti notiks: 7.augustā Saulkrastu estrādē, 13.augustā Cēsu pils parka estrādē, 15.augustā Saldus Kalnsētas parka estrādē, 20.augustā Siguldas pilsdrupu estrādē, 25.augustā Dzintaru oncertzālē, 28.augustā Alūksnes estrādē, 4.septembrī Ikšķiles brīvdabas estrādē, 11.septembrī Rojas brīvdabas estrādē, 2.oktobrī koncertzālē “Lielais Dzintars”, 16.oktobrī Jelgavas Kultūras namā, 31.oktobrī Latgales Vēstniecībā “Gors”, 13.novembrī Ventspils teātra namā “Jūras vārti”. Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” tīklā.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.