Menu
 

Foto: Baiba Sipeniece-Gavare gatava vasaras stāvizrādēm

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto – Vladislavs Proškins, F64 Foto – Vladislavs Proškins, F64

Pirms savas stāvizrādes “Vienreiz jau var!” vasaras tūres, kas sāksies jau šo sestdien, 17.jūlijā, Rojas estrādē,  TV un radio ētera personība Baiba Sipeniece-Gavare šīs nedēļas sākumā kopā ar mediju pārstāvjiem devās nelielā izbraukumā ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavu, lai pastāstītu, kā gatavojas šim notikumam.

Baiba Sipeniece-Gavare atzīst, ka ļoti gribējusi atkal satikt skatītājus un atdot viņiem šo parādu, jo “viņi nobalsoja ar savām biļetēm, un es biju ļoti patīkami pārsteigta par šo atsaucību”. “Lai arī sarežģītākos apstākļos nekā tas bija iepriekš, es atkal varu pie cilvēkiem doties ar savu stāvizrādi, kuru nepaguvu parādīt pagājušajā gadā. Nospēlēju 21 izrādi, bet 60 palika nenospēlētas. Kad man kāds uzrakstīja vai satiekoties jautāja, kad atkal spēlēšu izrādes, šis jautājums man burtiski kā ar nazi iedūra sirdī.”

“Teorētiski sapratu, ka viena pati neesmu vainīga, ka viss tā ir sanācis, bet ļoti gaidījām un tuvinājām šo mirkli, kā vien mācējām. Tāpēc ļoti gaidīju mirkli, kad varēšu saņemt vakcīnu pret Covid-19, lai tikai atkal varētu tikties ar cilvēkiem un dzīve varētu atgriezties savā vietā. Tādēļ, tiklīdz manai vecuma grupai bija pieejama pirmā vakcīna, burtiski aulēkšiem aizskrēju to izdarīt, lai šo mirkli pietuvinātu,” stāsta Baiba, uzsverot – “arī mazs cilvēks šajā brīdī var kaut ko darīt pret šo lielo pasaules ķibeli, un es to izdarīju, varbūt par mazu kripatiņu pietuvinot šo pasauli normālai dzīvei.”

B.Sipeniece-Gavare gan atzīst, ka brīvdabas izrādes viņai būs zināms izaicinājums, jo “brīvdabā cilvēkiem ir cita koncentrācijas spēja, viņi novēršas pie katra trokšņa – tur ir suņi, tur ir kaķi, tur ir bērni, visi dabā iespējamie trokšņi. Tāpēc man tas būs liels izaicinājums un kaut kas pavisam jauns – noturēt cilvēku uzmanību stundu un četrdesmit minūtes, jo uz skatuves būšu viena pati; tur nav neviena cita, kam pievērst acis.

Protams, gluži nav tā, ka es nebūtu brīvdabā no skatuves komunicējusi ar cilvēkiem, taču šajā formātā man pašai ir ļoti liela interese, kā tas viss notiks. Ceru, ka viss izdosies, un man ļoti gribētos cerēt, ka viss trakākais jau mums ir aiz muguras. Vēl gribu cerēt, ka sašķeltā sabiedrība kādreiz sadziedēs savas rētas, un mēs atkal būsim vienoti.”

Ieeja pasākumos, kas norisināsies brīvdabas estrādēs – uzrādot “C19” izslimošanu vai saņemto vakcīnu apliecinošu sertifikātu un personību apliecinošu dokumentu. Stāvizrādes uz tirdzniecības centra “Domina” autostāvvietas jumta var apmeklēt arī ar sertifikātu, kas apliecina negatīvu “Covid-19” testa rezultātu, iegādājoties biļeti A sektorā.

“Vienreiz jau var” izrādes jūlijā, augustā un septembrī notiks: 17.jūlijā plkst. 19.00 Rojas brīvdabas estrādē, 22.jūlijā plkst. 19.00 Madonas estrādē, 31.jūlijā plkst. 16.00 Ropažu muižas parkā, 1.augustā plkst. 16.00 Strenčos, pludmalē pie Gaujas, 6.augustā plkst. 19.00 Saulkrastu brīvdabas estrādē, 13.augustā plkst. 19.00 Preiļu parka estrādē, 14.augustā plkst. 18.00 Saldus Kalnsētas parka estrādē, 15.augustā plkst. 18.00 Cēsu pils parka estrādē, 21.augustā plkst. 19.00 Siguldas pilsdrupu estrādē, 27.augustā plkst. 18.00, 28.augustā plkst. 18.00 un 29.augustā plkst. 18.00 uz “Domina Shopping” jumta, 2.septembrī plkst. 19.00 Jelgavas brīvdabas koncertzālē “Mītava”, 3.septembrī plkst. 19.00 Ikšķiles brīvdabas estrādē. Biļetes uz izrādēm var iegādāties “Biļešu paradīzes tīklā.

Stāvizrādes producenti arī informēja, ka no 16.augusta līdz 6.septembrim t/c “Domina Shopping” centrālajā laukumā pie restorāna “Vairāk saules” būs apskatāma nebijusi Baibas Sipenieces-Gavares skatuves tērpu izstāde – vairāk nekā desmit īpašas Baibas kleitas, kuras skatītāji redzējuši gan dažādos televīzijas šovos, gan pasākumos, un kuras viņai bijušas svarīgas un nozīmīgas.

Būs apskatāma gan pirmā mākslinieces Elitas Patmalnieces veidotā kleita, kas B. Sipeniecei-Gavarei radīta pirms vairāk nekā divdesmit gadiem; tāpat būs apskatāma kleita, kas Baibai mugurā bija filmā “Es mīlu jūsu meitu” u.c. tērpi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.