Menu
 

Līgo parka festivālā Stopiņu pagastā uzstāsies populārākās kantrimūzikas un šlāgermūzikas grupas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

6.augustā Ropažu novada Stopiņu pagasta Līgo parkā uz vērienīgu festivālu ""Sestā Jūdze" un "Apvedceļš" aicinās populārās grupas “Apvedceļš”, “Sestā Jūdze”, “Zelta Kniede”, “Dakota”, “Klaidonis” un “Zeļļi”. Vakara vadītāja lomā būs aktieris Guntis Skrastiņš, informēja producents Jānis Gailītis.

Nu jau par labu tradīciju kļuvušais Līgo parka festivāls dos iespēju klātienē baudīt labu mūziku un izlocīt kājas lustīgāko dziesmu pavadījumā, par kurām gādās populārās kantrimūzikas un šlāgermūzikas grupas. Turklāt ne tikai uzticamajiem Latvijas vasaras festivālu apmeklētājiem, bet arī tiem rīdziniekiem, kuriem nav iespējas mērot tālus kilometrus, lai klātienē satiktu iecienītākos latviešu mūziķus un baudītu īstas zaļumballes atmosfēru. Līdz Līgo parka estrādei ir iespējams nokļūt arī ar sabiedrisko transportu (51. autobuss līdz pieturai Brasliņas).

Līgo parkā iespējams ne tikai baudīt lielisku koncertu, bet šeit iespējams aplūkot arī izcilā tēlnieka Ulda Sterģa veidotās skulptūras – laukakmeņus, kuros iekaltas latviešu spēka zīmes. Kā jau šajos festivālos ierasts, apmeklētāju ērtībām būs sarūpēti ēdieni un atspirdzinoši dzērieni.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties “Biļešu paradīzes” tīklā, kā arī “Ulbrokas pērlē”. Pirmo 200 biļešu cena – 13 eiro; vēlāk – 15 eiro; pasākuma dienā – 20 eiro. Ieeja pasākumā – uzrādot sertifikātu par Covid-19 izslimošanu vai vakcināciju un personu apliecinošu dokumentu, kā arī negatīvu Covid-19 testu, kas veikts pēdējo 48 stundu laikā. 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.