Menu
 

Aicina noskatīties Saulkrastu kora "Anima" koncertfilmas "Krastā saviļņots" pirmizrādi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

10.novembrī plkst. 20.00 pirmizrādi piedzīvos koncertfilma “Krastā saviļņots”, kurā ir satikušies komponists Kristaps Krievkalns, dzejas autors Kārlis Kazāks un Saulkrastu koris “Anima” diriģentes Lauras Leontjevas vadībā, lai kopīgi radītu stāstu par iekšējo brīvību un patiesā “es” apzināšanu.

“Krastā saviļņots” muzikālo stāstu papildinās mākslinieka Mareka Gurecka jaunradītā dzīvā audekla glezna,  horeogrāfes Ingas Krasovskas veidotā skatuves kustība, kā arī Pāvela Armaņa gaismu un video projekcijas. Kora un instrumentālās grupas skanējumā piedzīvosi  elektroniskās un pasaules mūzikas elementus.

Koncertfilma stāsta par lielajiem dzīves pagriezieniem, kas liek apstāties, ieklausīties un paver ceļu jaunajam. “Kārļa Kazāka sajūtām bagātie teksti un Kristapa Krievkalna enerģiski daudzšķautņainā mūzika ļaus klausītājam piedzīvot sapņus un dzīves pārdomas, apzinoties paralēles, ka viss, kas notiek cilvēka mūža garumā, ir tuvs un radniecīgs arī jūras stihiskajam un neparedzamajam spēkam. Tas būs ceļojums no absolūta miera un sapņa stāvokļa līdz katarsei vai neprātam, ko spēj radīt vētra kā jūrā, tā cilvēkā,” teikts anotācijā.

Saulkrastu koris “Anima” ir galvenais šī oriģināldarba iedvesmotājs, tāpat kā jūra, krasts, smiltis, vējš un zvaigznes, “kas mums, 21. gadsimta krasta ļaudīm, sniedz patvērumu dzīves sarežģīto izvēļu priekšā,” norāda koncertfilmas autori.

Nepieradinātais kora mūzikas piedzīvojums būs pieejams ikvienam lietotnē “LMT Straume”, internetā un LMT viedtelevīzijā.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.